Pēc vairāku gadu pārtraukuma par atgriešanos autosportā paziņojis Ralfs Arons. Igauņu pilots kļuvis par Mercedes junioru braucēju un šosezon piedalīsies vairākos starptautiskos čempionātos.

Savulaik Arons kļuva par Itālijas F4 čempionu, izcīnīja trešo vietu prestižajās Makao Grand Prix izcīņas sacensībās, kā arī ieguva trīs sezonu pieredzi Eiropas F3 čempionātā. Tur viņš izcēlās ar piecām uzvarām, taču pēc 2018. gada sezonas, kad izcīnīja sesto vietu kopvērtējumā, karjeru pārtrauca.

Mercedes rūpnīca paziņojusi visus braucējus, kas to šosezon pārstāvēs GT3 klases autosacīkstēs. Ralfs Arons, kuram šobrīd vēl ir tikai 25 gadi, izvēlēts par vienu no junioru pilotiem.

ADAC GT Masters seriālā Arons startēs Vācijas komandas Haupt Racing Team sastāvā un savu Mercedes-AMG GT3 Evo sacīkšu auto dalīs ar šveicieti Alēnu Valenti.

Tāpat sportists Saūda Arābijas vienības Theeba Motorsport rindās startēs GT World Challenge sprinta un izturības sacīkstēs, kur pilotēs tādu pašu auto. Arī tur viņa komandas biedrs būs Valente, bet trešā pilota lomu pildīs daiļā dzimuma pārstāve Rēma Džuffali no Saūda Arābijas.

Kopš aktīvās karjeras iepauzēšanas Arons bijis viens no Prema Racing komandas vadītājiem. Sportiskajā ziņā viņš piedalījies tikai Palangā notiekošajās Aurum 1006 km sacīkstēs, kur pēdējos trīs gadus kļuvis par sacensību uzvarētāju. Ralfa jaunākais brālis Pauls Arons pašlaik ir Mercedes F1 junioru programmas pilots un šogad aizvadīs savu pirmo Eiropas F3 sezonu.