Luiss Hamiltons atzinis, ka aizvien gūst gandarījumu no startēšanas Formulā 1, taču viņam nekādu baudu nesagādā braukšana ar konkurēt nespējīgu auto. Britu pilots reizē atzīst, ka jebkurā brīdī ir gatavs atkal iesaistīties cīņā par titulu, ja pašreizējais sacīkšu spēkrats pēkšņi kļūtu gana ātrs.

Šobrīd izskatās, ka jau trešo gadu pēc kārtas savulaik šķietami neuzveicamais Hamiltons atkal nekļūs par pasaules čempionu. Iepriekšējā posmā Austrālijā viņš pirmo reizi šosezon kāpa uz pjedestāla, tomēr realitātē redzams, ka Mercedes W14 formula ievērojami zaudē Red Bull RB19.

“Es aizvien patiesi mīlu startēt šajās sacīkstēs, bet man nepatīk braukt ar mašīnām, kas nav lieliskas,” intervijā Fox Sports atzinis Hamiltons.

Mercedes komanda neslēpj, ka gatavojas mainīt W14 spēkrata konceptu, ņemot vērā, ka šogad nevis izdevies mazināt deficītu līdz Red Bull, bet gan nākas atpalikt vēl vairāk nekā pērn.

“Man nepatīk braukt ar auto, kas nav tāds, kādu mēs to bijām domājuši,” stāsta septiņkārtējais F1 čempions. “Taču man patīk izaicinājums, kurā jānoskaidro, ko mēs ar šo auto spējam paveikt. Uzvaras pašlaik nav iespējamas, bet, kas ir maksimums, ko ar to varam izdarīt? Ja piektā vieta ir maksimums, vai tomēr nevaram būt ceturtajā vai trešajā vietā?”

Sportists neslēpj, ka ir pilnībā gatavs iesaistīties cīņā par titulu, ja, piemēram, ar nākamo posmu izrādītos, ka Mercedes formula atkal ir gana konkurēt spējīga.

“Esmu gatavs uzvarēt čempionātā,” saka Hamiltons. “Šogad esmu sagatavojies tik labi, cik vien tas bija iespējams. Domāju, ka nekad neesmu bijis sagatavojies tik labi. Un, ja rīt mašīna pēkšņi kļūtu tāda, kādai tai jābūt, es būšu gatavs cīņai par titulu. Šobrīd gan tā nav realitāte, bet es sadarbojos ar visiem gan trasē, gan rūpnīcā, lai tā kļūtu par realitāti.”