Sestdien pēc aizvadītās sprinta kvalifikācijas Azerbaidžānas galvaspilsētas Baku ielās risinājās sprinta sacīkste 17 apļu garumā. Uzvaru un maksimālo punktu skaitu izcīnīja Serhio Peress.

Šarls Leklērs, kurš bija ātrākais abās kvalifikācijas Azerbaidžānā, noturēja pirmo pozīciju arī pēc starta, tomēr pāris apļus vēlāk vēl pēc drošības mašīnas perioda Ferrari pilots bija spiests padoties Serhio Peresa lielākam maksimālajam ātrumam garajā taisnē. Izmantojot DRS, Peress bez lielas pretestības tika garām Leklēram un izcīnīja uzvaru.

Tostarp lielākā jautrība notika aizmugurē. Jau startā Makss Verstapens zaudēja trešo pozīciju Džordžam Raselam, kurš apdzīšanas laikā pirmajā aplī nedaudz saslīdēja un uztriecās Verstapena formulas sāniem un grīdai, radot nelielus bojājumus. Pēc drošības mašīnas, kas devās trasē pēc Juki Cunodas avārijas, Verstapens novaktēja Raselu un atguva trešo vietu bez kontakta, ko arī uzsvēra savā radio sarunā ar sacīkšu inženieri. Arī pēc starta Verstapens, redzot bojājumus, devās pie Rasela pārrunāt incidentu, tomēr abi šķīrās bez nosacītā mierizlīguma un pavadīja viens otru ar ‘mīļvārdiņiem’.

Otra lielākā intriga cīņā par punktiem sprinta sacīkstē bija par Aleksa Albona iespējamo noturēšanos pirmajā astotniekā, tomēr Williams pilots šoreiz bija spiests samierināties ar 9.vietu, jo garām tika ne tikai Fernando Alonso, bet arī otrs Aston Martin pilots Lanss Strols.

Azerbaidžānas GP rezultāti
Azerbaidžānas GP rezultāti