“Red Bull” pilots Makss Verstapens palika nepārspēts arī F1 pasaules čempionāta posmā Silverstounas trasē, izcīnot jau septīto uzvaru pēc kārtas. Tikmēr Lando Noriss spēja aizstāvēt pozīciju no Luisu Hamiltona un izcīnīja otro vietu.

Verstapens sacensības uzsāka no pole position, taču startā zaudēja līdera godu Norisam. “McLaren” komanda bija ļoti ātra, arī Oskars Piastri sākotnēji centās apdzīt Verstapenu, taču nesekmīgi.

Kādu laiku Norisam izdevās noturēt pirmo vietu, bet piektajā aplī Verstapens izmantoja DRS priekšrocības, tiekot savam sāncensim garām. Turpinājumā “Red Bull” pilots attālinājās un bija iekrājis aptuveni desmit sekunžu pārsvaru, kad pēc Kevina Magnusena apstāšanās ar sadegušu motoru trasē devās drošības mašīna.

Verstapens tika pie mīkstā sastāva riepām un netraucēts aizbrauca pretī kārtējai uzvarai, kamēr Noriss saņēma cietā sastāva riepas un bija spiests aizstāvēties no Luisa Hamiltona, kurš bija nokļuvis trešajā vietā un brauca ar jaunām mīkstā sastāva riepām. “Mercedes” pilota centieni pārspēt Norisu nesekmējās un finišā Hamiltona iebrauca trešais, zaudējot savam tautietim.

Sezonas debitants Piastri aizvadīja labu sacīksti, kuras gaitā zaudēja pozīciju tikai Hamiltonam un sasniedza ceturto vietu. Tas ir viņa labākais sasniegums karjerā. Džordžs Rasels guva piekto vietu, bet Serhio Peress no otrā desmitnieka aizcīnījās līdz sestajai vietai finišā, pārspējot Fernando Alonso. Astotais bija Alekss Albons, bet blāvu sniegumu demonstrēja “Ferrari” piloti, noslēdzot pirmo desmitnieku.

Verstapenam šī bija sestā uzvara pēc kārtas un astotā aizvadīto desmit posmu laikā. Noriss pjedestālu iekaroja pirmo reizi šosezon un otrā vieta ir viņa karjeras labākā rezultāta atkārtojums. Hamiltonam šis ir ceturtais pjedestāls šosezon.

F1 pasaules čempionāta 11. posms notiks 23. jūlijā Ungārijā.

Lielbritānijas GP rezultāti:

F1 kopvērtējums: