“Haas” komanda šodien oficiāli paziņoja, ka 2024. gada F1 pasaules čempionāta sezonā tās sastāvā turpinās startēt Niko Hilkenbergs un Kevins Magnusens.

Jau iepriekš komandas vadītājs Ginters Steiners izteicās, ka vietu sastāvā varētu saglabāt abi līdzšinējie piloti. Tomēr vēl klīda baumas, ka Magnusens “Haas” pēc šīs sezonas tomēr varētu pamest. Tagad apstiprināts, ka abi brauks amerikāņu vienībā arī nākamgad.

Dāņu pilots Magnusens “Haas” sastāvam pievienojās 2017. gadā, kas bija tās pastāvēšanas otrā sezona. Šobrīd viņš komandā brauc jau septīto gadu. Viņa augstākie sasniegumi ir 2018. gadā kopvērtējumā izcīnītā devītā vieta, vairākas piektās vietas atsevišķos posmos un pārsteidzošā pole position pērn Sanpaulu GP. Šogad Magnusens punktos iekļuvis tikai divreiz, abas reizes finišējot desmitajā vietā, un kopvērtējumā ieņem vien 18. pozīciju.

Vācu autosportists Hilkenbergs sastāvu papildināja šogad, nomainot komandā savu tautieti Miku Šūmaheru. Viņš punktos šosezon iebraucis tikai reizi, taču guvis septīto vietu, kas dod augstāku rezultātu kopvērtējumā – pagaidām četrpadsmito. Komanda Konstruktoru kausā ir astotā.

“Manuprāt, ir droši sacīt, ka mums ir ļoti pieklājīgs braucēju sastāvs un nebija nepieciešamības meklēt citus pilotus,” komentē “Haas” vadītājs Steiners.