Abū Dabī GP otrais treniņš divas reizes tika apturēts – vienā gadījumā pēc Karlosa Sainca avārijas, bet otrā no trases izlidoja Niko Hilkenbergs. Ātrāko apli uzrādīja “Ferrari” pilots Šarls Leklērs.

Tā kā abu incidentu rezultātā uz laiku bija jāizkar sarkanie karogi, laiks, ko pavadīt trasē kļuva daudz īsāks – vien aptuveni ceturtdaļa stundas.

Leklērs uzrādīja rezultātu 1:24.809, bet viņa tuvākie sekotāji bija Lando Noriss (“McLaren”) un Makss Verstapens (“Red Bull”).

Saincs avarēja trases trešajā līkumā, kad pēkšņi saslīdēja un sāniski ietriecās mīkstajā barjerā. Spāņu pilots skaidroja, ka vainojams netīrais gaiss no priekšā braucošās mašīnas, kā arī šajā vietā esot trāpījis uz nelīdzena seguma. Gandrīz pusstunda pagāja, kamēr trase tika savesta kārtībā.

Tomēr drīz pēc sacensību atsākšanās pirmajā līkumā sienā ietriecās “Haas” pilots Hilkenbergs. Viņa mašīnas aizmugure saslīdēja pēc uzbraukšanas apmalei. Šoreiz pauze bija īsāka.

Tā kā pirmajā treniņā trasē devās daudzi junioru braucēji, desmit pilotiem šodienas laikā sanācis patrenēties pavisam nedaudz. Starp viņiem ir Leklērs, Noriss, Verstapens, arī Luiss Hamiltons un Serhio Peress, kuri pirmajā sesijā trasē nedevās.

Kvalifikācijas sākums sestdien plkst. 16:00 pēc Latvijas laika, bet sacensību starts svētdien plkst. 15:00.

Abū Dabī GP otrais treniņš: