Luiss Hamiltons noliedzis, ka būtu interesējies par iespēju startēt “Red Bull” komandas sastāvā. Kristians Horners esot bijis pirmais, kurš viņam uzrakstījis īsziņu, taču sportistu tā sasniegusi vien vairākus mēnešus vēlāk.

“Red Bull” vadītājs Horners šonedēļ intervijā “Daily Mail” pauda, ka Hamiltonam bijusi interese par iespējām startēt šī brīža vadošajā F1 vienībā. Hamiltons gan steidz to noliegt un precizē, kā viss patiesībā noticis.

“Nē, es pie viņiem nevērsos, Kristians bija tas, kurš uzrakstīja man ziņu,” pēc ierašanās Abū Dabī trasē žurnālistiem skaidroja Hamiltons. “Es painteresējos pie visiem savā komandā, un neviens ar viņiem nebija runājis. Bet viņi centās ar mums sazināties.”

Septiņkārtējais F1 čempions atklāj, ka Horners ziņu uzrakstījis uz viņa veco telefona numuru, līdz ar ko tā britu pilotu sasniegusi krietni vēlāk.

“Es paņēmu savu veco telefonu, ko atradu savās mājās, un tam bija mans vecais numurs,” atklāj “Mercedes” pilots. “Es to ieslēdzu un pēkšņi pienāca simtiem īsziņu. Ieraudzīju, ka viena no tām ir no Kristiana, kurš gribēja satikties un parunāt sezonas beigās. Atbildēju viņam no sava jaunā telefona. Viņa ziņu izlasīju ļoti vēlu, vairākus mēnešus vēlāk. Kad šis stāsts nāca atklātībā, es par to pateicu Toto [Volfam]. Gribēju, lai mana komanda zina, kā ir patiesībā, jo cilvēki daudz ko domā, un tas nav nekas labs.”

Augustā Hamiltons pagarināja līgumu ar “Mercedes” uz nākamajiem diviem gadiem. Viņš atzīst, ka Horners nav teicis, par kādu tēmu vēlas aprunāties, taču Hamiltons viņu apsveicis ar dominējošo sezonu un izteicis cerību, ka nākamgad abas komandas atkal savā starpā cīnīsies par titulu.

“Ir daudzi cilvēki, kas sarunās grib piesaukt manu vārdu, jo tas rada ažiotāžu,” atzīst pieredzējušais F1 pilots. “Ja tu jūties nedaudz vientuļš un gribi pievērst uzmanību, tā ir perfekta lieta, ko izdarīt. Vienkārši piesauc manu vārdu.”