Latviešu autosports Valters Zviedris novembrī piedalījās prestižajā “Porsche Motorsport Junior Shoot-Out” atlases pasākumā, ar vēl citiem 11 braucējiem sacenšoties par vietu “Porsche Motorsport” junioru programmā. Šobrīd ir izdarīta izvēle un Vācijas autoražotāja atbalstu nākamajai sezonai saņems franču pilots Alesandro Gireti.

Zviedris šogad kļuva par “Porsche Sprint Challenge NEZ” seriāla uzvarētāju. Atlases pasākumā, kas norisinājās Portugālē, Algarves trasē, viņam pretī stājās ļoti talantīgi sportisti, kas šosezon aizvadījuši arī tādus prestižus čempionātus kā “Porsche Supercup” un “Porsche Carrera Cup Germany”.

“Paldies visiem, kuri turēja īkšķus, lai es kļūtu par nākamo “Porsche” junioru,” stāsta Valters. “Esmu pateicīgs un lepns par to, ka šogad pārstāvēju savu valsti “Porsche Sprint Challenge NEZ”. Diemžēl šogad mani programmai neizvēlējās. Parādīju visu labāko, ko varēju, ieguldīju visu sirdi un izbaudīju katru sekundi no tā visa. Tagad galvu augšā un jāturpina. Priekšā gaida jauni izaicinājumi un sacīkstes.”

“Porsche Motorsport” junioru programmā iekļauts un 200 tūkstošu eiro atbalstu nākamajai sezonai saņems 21 gadu vecais itāļu izcelsmes franču pilots Alesandro Gireti. Sākotnēji šis pilots karjeru uzsāka kartingā un zemākajās formulu līgās. 2019. gadā viņš arī tika iekļauts F1 komandas “Sauber” junioru programmā. Savukārt pēdējos gados Gireti piedalās spēcīgajā “Porsche Supercup” seriālā, kur šosezon sasniedza septīto vietu kopvērtējumā.