Holandiešu autosportists Toms Koronels, kurš nereti izceļas ar spilgtiem izteikumiem, pamanījies pamatīgi nokritizēt Serhio Peresu par viņa sniegumu 2023. gada sezonā.

Sezonas sākumā Peresam izdevās uzvarēt Saūda Arābijas un Azerbaidžānas posmos. Vēlāk viņa sniegums būtiski pasliktinājās un nācās nokļūt “Red Bull” komandas biedra Maksa Verstapena ēnā. Sezonā kopumā meksikāņu pilots gan spēja izcīnīt otro vietu kopvērtējumā.

“Ja es būtu “Red Bull” komandas vietā, vienkārši izpirktu līgumu uz teiktu Peresam, lai viņš paņem pāris kokteiļus Meksikas pludmalē un nekad vairs neatgriežas,” kritiku netaupa plašu autosporta pieredzi guvušais Koronels.

Tāpat viņš nosauca Peresu par “sezonas lielāko pagrimumu”, ņemot vērā, cik daudzas sev dotās iespējas pilots nespēja izmantot.

“Jā, viņš finišēja otrajā vietā pilotu kopvērtējumā, bet tik ļoti tālu aiz Maksa,” saka Koronels. “Ticiet man, pat Niks de Vrīss sasniedza vairāk.”

Jautāts par to, kas bija iemesli Peresa nedienām, Koronels teica: “Vispirms viss bija galvā un pēc tam arī problēmas ar mašīnas vadāmību. Tikmēr Verstapens bija lielākais nezvērs un nelietis, kādu varat iedomāties. Un es to domāju pozitīvā ziņā. Salīdzinot ar Maksu, Peress ir mīkstais. Tūrists.”