Līdzšinējā “AlphaTauri” komanda, kas šogad startēs ar nosaukumu “Visa Cash App RB”, šorīt prezentēja savu jauno F1 modeli un krāsojumu, kas būtiski atšķiras no līdz šim redzētā.

Starpsezonā komanda piedzīvojusi lielas pārmaiņas. Lai gan tās sastāvs palicis nemainīgs (pilotu vietas arī šogad aizpildīs Daniels Rikjardo un Juki Cunoda), iegūtā galvenā sponsora labā vienības nosaukums mainīts uz “Visa Cash App RB”. Kritiķi gan to novērtējuši ar dalītām jūtām.

Tāpat šogad Itālijā bāzētā komanda veidos ciešāku sadarbību ar “Red Bull”, izmantojot iespējami vairāk F1 čempionvienības tehniskās komponentes, cik jau noteikumi to atļauj. Tas izpaužas arī krāsojumā, jo uz “Visa Cash App RB” mašīnas motora pārsega sāniem redzams “Red Bull” raksturīgais logo.

Jaunā modeļa nosaukums ir VCARB-01 un tas aprīkots ar “Red Bull Technologies” rūpnīcā radītu priekšējo un aizmugurējo piekari, tāpat stūres iekārtu, bremžu sistēmu, pārsnesumkārbu un izplūdes sistēmu. Arī šogad vienība turpinās izmantots “Red Bull Powertrains” un “Honda” kopīgi radītos motorus.

Savulaik uz “Minardi” bāzes izveidota kā “Red Bull” otrā komanda “Toro Rosso”, pēdējos četrus gadus tā F1 čempionātā startēja ar nosaukumu “AlphaTauri”. 2023. gada sezonā tika izcīnīta astotā vieta Konstruktoru kausā.