Šodien Bahreinā turpinās F1 pirmssezonas testu braucieni, bet rīta sesija, kurā ātrāko laiku paguva uzrādīt “Ferrari” pilots Šarls Leklērs, tika priekšlaicīgi pārtraukta trases tehnisku problēmu dēļ.

Lai gan sesija bija plānota četru stundu garumā, pēc divām stundām un 22 minūtēm tika izkārti sarkanie karogi. Leklērs bija nolauzis gabalu no 11. līkuma apmales, kā rezultātā atlūzas trāpīja gan viņa, gan Luisa Hamiltona pilotētajai “Mercedes” mašīnai. Vēl pēc 40 minūtēm tika paziņots, ka sesija netiks turpināta.

“Ferrari” apstiprināja, ka tikusi bojāta SF-24 mašīnas grīda, bet bojātās komponentes drīz vien tika nomainītas. Pirms tam Leklērs bija paguvis uzstādīt ātrāko rezultātu 1:31.750, par vairāk nekā pussekundi pārspējot “McLaren” pilotu Oskaru Piastri. Logans Sardžents un “Williams” komanda bija atzīmējusies ar trešo ātrāko apli.

Neveiksmīgi diena sākās “Red Bull” komandai. Ja vēl vakar Makss Verstapens bija vairāk nekā sekundi priekšā tuvākajiem sekotājiem, Serhio Peresam tik sekmīgi darbs nevedās. Jau pēc pirmajiem apļiem atklājās problēmas ar bremzēm, kas, atgriežoties boksos, arī aizdegās. Pēc kāda laika RB20 tika savesta kārtībā, tomēr, tā kā izkāra sarkanos karogus, Peress paguva noriņķot vismazāk apļus – tikai 20.

Leklēram gan neizdevās pārspēt Verstapena vakar uzrādīto apļa laiku – līdz tam pietrūka apmēram 0.4 sekundes.

Ņemot vērā apstākļus, pēcpusdienas sesija sāksies stundu ātrāk nekā sākotnēji plānots, jau plkst. 13:00 pēc Latvijas laika.

F1 testu otrās dienas rīta sesijas rezultāti: