Pagājušajā nedēļas nogalē F1 līdzjutēju klubs rīkoja sezonas atklāšanas pasākumu, kas izpelnījās ļoti plašu interesi skatītāju vidū.

Vispirms īpašais viesis Jānis Bartmanis dalījās pieredzē ar darbu “Toro Rosso” un “AlphaTauri” komandā, izskaidrojot savu lomu mašīnas izstrādē, turklāt uz pasākumu bija ieradies ar vairākām detaļām no priekšējā antispārna, ko katrs atnācējs varēja paturēt rokās un apskatīt tuvāk. Jānis arī dalījās iespaidos par kontaktu ar braucējiem un iekšējo kultūru saziņā starp itāļiem un komandas darbiniekiem no citām valstīm.

Sarunai “O’Learys Akropole” sporta bārā sekoja kopīga posma skatīšanās uz lielā ekrāna. Vairāk kā 100 cilvēku bija ieradušies, lai jautrā kompānijā starp līdzīgi domājošiem cilvēkiem vērotu, kā Makss Verstapens, Serhio Peress un Karloss Saincs aizcīnās līdz goda pjedestālam.

Kad braucējiem bija laiks atpūsties, savas prasmes pārbaudīja arī skatītāji, cīnoties ar visdažādākajiem jautājumiem par Šarla Leklēra aktivitātēm starpsezonā, faktiem par pirmssezonas testiem un vēl daudz ko citu, uzvaru izcīnīja “Smooth Operator”, otrajā vietā palika “Liepājas sliki”, bet trijnieku noslēdza “Sabinchiks”.

F1 līdzjutēju kluba galvenie aktīvisti neslēpj, ka līdzīga veida pasākumu rīkošana plānota arī sezonas laikā. Lai nepalaistu garām galvenos notikumus, tostarp dokumentālas filmas “Senna” kopā skatīšanās seansu, visdrošāk būtu pievienoties F1 līdzjutēju kluba Facebook grupai, kas nupat sasniegusi 2000 dalībnieku slieksni.