Nedēļas nogalē Teksasā, Ostinas trasē tika aizvadītas NASCAR sacensības. Šis bija pirmais posms sezonā, kas nenotika kādā no tradicionālajām ovālu trasēm. Startēja arī kādreizējie “Formula 1” piloti Kamui Kobajaši un Daņils Kvjats.

NASCAR sezonas sestais posms notika trasē, kur ik gadu risinās arī viens no F1 pasaules čempionāta posmiem. Kobajaši arī savas F1 karjeras laikā tur vienreiz bija startējis.

Uz šo posmu Kobajaši bija pievienojies vadošās līgas “Cup Series” komandai “23XI Racing”, ar ko NASCAR debitēja pērn Indianapolisas neovāla trasē. Šoreiz gūta 29. pozīcija pēc tam, kad japāņu pilotam no aizmugures agresīvi uztriecās Rikijs Stenhauss juniors. Faktiski Kobajaši bija spējīgs cīnīties par daudz augstāku rezultātu. Uzvarēja “Hendrick Motorsports” pārstāvis Viljams Bairons, kurš pirms tam šogad bija triumfējis arī pirmajā posmā “Daytona 500”.

NASCAR “Cup Series” kopvērtējumā pēc sešiem posmiem pirmajās trīs pozīcijās ir braucēji, kas šogad vēl ne reizi nav guvuši uzvaras. Pirmais ir Martins Truekss juniors, otro vietu ieņem Ostinā trešajā pozīcijā finišējušais Tajs Gibss, bet trešais ir Raiens Bleinijs.

Kvjats startēja otrās spēcīgākās līgas “Xfinity Series” sacensībās un 38 braucēju konkurencē ierindojās 21. vietā. Kopumā viņam tas bija piektais starts NASCAR kategorijā, bet pirmais no tiem Ostinas trasē. Sportists pārstāvēja “SS-Green Light Racing” vienību. Uzvaru izcīnīja Kails Larsons no “Hendrick Motorsports”.