Davids Sančess, kurš pēc trim nostrādātiem mēnešiem pameta “McLaren” komandu, kļuvis par “Alpine” vienības galveno tehnisko direktoru.

Savā jaunajā amatā Sančess strādās komandas vadītāja Bruno Famina tiešā pakļautībā, kā arī pārraudzīs jaunās tehniskās struktūras darbu Enstonā bāzētajā vienībā.

“Alpine” kopumā tagad būs četri tehniskie direktori. Siarons Pilbīms atbild par veiktspēju, Džo Bērnels pārrauga inženieriju, bet Deivids Vīters – aerodinamikas jomu. Šī trijotne strādās jaunā galvenā tehniskā direktora Sančesa pakļautībā.

Sančess vien janvārī pievienojās “McLaren” komandai, kur ieņēma tehniskā direktora amatu mašīnas veiktspējas koncepta jomā. Tomēr, kā izrādījās, faktiskie pienākumi neatbilda tam, par ko jau labu laiku iepriekš abas puses bija vienojušās, līdz ar to tika izlemts par sadarbības neturpināšanu. Pirms tam franču inženieris kā vadošais aerodinamikas speciālists strādāja “Ferrari” komandā. Pirms pievienošanās “McLaren” viņš gandrīz gadu atradās piespiedu atvaļinājumā, kas šādos gadījumos ir normāla prakse.

“Alpine” rūpnīcas komanda šo F1 sezonu uzsākusi ar neierasti vājiem rezultātiem – pirmajos piecos posmos ne Estebanam Okonam, ne Pjēram Gazlī nav izdevies izcīnīt punktus. Pēdējos mēnešos notiek centieni situāciju mainīt.