Serhio Peress skaidro, ka Maiami GP startā pieļāva rupju kļūdu sliktās saķeres dēļ, bet, lai izvairītos no sadursmes ar Maksu Verstapenu, nācies atlaist bremzes, kas rezultējās ar vairāku pozīciju zaudēšanu.

“Grand Prix” sacensību startā Peress nobloķēja riteņus, par mata tiesu spējot izvairīties no sadursmes ar otru “Red Bull” braucēju Verstapenu un abiem “Ferrari” pilotiem. Meksikānis skaidro, ka viņam padevies ļoti labs starts, taču asfaltam trūka saķeres, lai varētu nobremzēt.

“Pirmkārt, man izdevās labs starts, bet Šarlam Leklēram bija pavisam slikts starts,” stāsta Peress. “Ārpus ideālās trajektorijas nebija saķeres, kā rezultātā nobloķēju riteņus. Gandrīz izsitu no trases Maksu, tāpēc nācās atlaist bremzes un zaudēt pozīciju Oskaram Piastri. Tiklīdz redzēju, ka Makss ir pārāk tuvu, atlaidu bremžu pedāli un aizbraucu taisni. Nepaveicās, bet arī citādi šajā sacīkstē trūka ātruma. To vienkārši neizdevās iegūt. Pie tā ir jāstrādā un jāmēģina saprast, kāpēc un kas bija šī problēma.”

Lai gan Verstapens bija līderis līdz riepu maiņai, Peress atzīst, ka kopumā Maiami trasē “McLaren” komanda bija ātrāka. Lando Noriss veiksmīgas sakritības dēļ varēja saglabāt līderpozīciju pēc pitstopa, ko veica jau trasē esot drošības mašīnai, bet pirms tam kādu laiku brauca cieš aiz Peresa.

“Jau kvalifikācijā viņi bija ļoti spēcīgi,” saka Peress. “Domāju, ka kvalifikācijā viņiem vienkārši samisējās, un viņi nespēja panākt, lai mīkstās riepas strādātu. Bet, domāju, ka visu šo nedēļas nogali viņi bija visātrākie, kamēr mēs nedaudz atpalikām. Lando līdz pitstopam izdarīja uz mani ļoti lielu spiedienu.”