RB komandas vadītājs Peters Baijers licis noprast, ka ir gana apmierināts ar saviem pašreizējiem pilotiem, līdz ar to Liams Lavsons tās pamatsastāvā visticamāk nebrauks arī nākamgad.

Lavsons aizvien ir RB komandas rezervists. Pagājušajā gadā viņam bija iespēja piecos posmos aizstāt savainoto Danielu Rikjardo, ko jaunzēlandietis sekmīgi paveica, Singapūras GP arī izcīnot punktus.

Komanda nolēma turpināt sadarbību ar Juki Cunodu un Rikjardo, līdz ar ko arī šogad Lavsons palicis rezervē. Jau pavasarī viņš atzina, ka gatavs meklēt iespējas citur, ja 2025. gadā “Red Bull” viņam joprojām nedos iespēju startēt sacīkstēs.

“Domāju, ka esam ļoti apmierināti ar abiem saviem pašreizējiem pilotiem,” žurnālistiem atzina RB komandas boss Baijers. “Godīgi sakot, mēs netērējam savu laiku, diskutējot par to, kā būtu, ja būtu. Mums ir ļoti spēcīgs sastāvs. Un mums ir lielisks rezerves pilots. Tāpat mums ir lieli jaunie talanti, kas brauc F2 un F3. Bet pašlaik visa uzmanība tiek veltīta mūsu veikumam sacīkstēs. Vairāk koncentrējamies cīņai ar “Aston Martin”, kas ir mums priekšā, nevis diskutējam par pilotiem.”

RB komandai sezonas sākums izvērsies samērā sekmīgs un pēc pirmajiem astoņiem posmiem tā ieņem sesto vietu Konstruktoru kausā. Kopumā ir nopelnīti 24 punkti, no kuriem 19 atvedis Cunoda. “Grand Prix” sacīkstēs Rikjardo punktos nav finišējis ne reizi, taču spēja finišēt ceturtais sprintā Maiami trasē.

Runājot par Cunodu, Baijers atzina: “Tā ir fiziskā sagatavotība un arī viņa mentālā gatavība parādīt sniegumu un gūt labus rezultātus. Domāju, viņš vienkārši ir sapratis, ka katru reizi, kad sāk bļaustīties pa radio, tas viņam maksā sekundes desmitdaļu. Tagad viņš sevi ir savaldījis. Viņš ir ļoti profesionāls sadarbībā ar inženieriem. Juki pavisam noteikti ir spēris lielu soli uz priekšu.”

Kādu laiku Lavsons tika minēts arī kā kandidāts uz vietu “Red Bull”, bet pēdējā laika publiskie izteikumi liecina par čempionvienības vēlmi paturēt sastāvā Serhio Peresu.