Vecmeistars Luiss Hamiltons sasniedza ātrāko apļa laiku šodien notikušajos Spānijas Grand Prix otrajos treniņbraucienos, kamēr galveno pārsteigumu sagādāja Pjērs Gazlī, sasniedzot ceturto labāko rezultātu.

Sesijas laikā braucējiem izdevās izvairīties no incidentiem un vadīties pēc ierastās programmas, sesijas pirmo pusi veltot ieskaites apļu uzrādīšanai, bet pēdējās minūtes vairāk tika veltītas garāku nogriežņu veikšanai.

Piecu dažādu komandu pārstāvju iekļūšana labāko pieciniekā, kā arī iekļaušānās vienā sekundes ceturtdaļā apliecina, ka spēku samēri pagaidām izskatās ļoti līdzīgi.

“Mercedes” komandas pārstāvis Luiss Hamiltons ar 0,022 sekunžu rezervi pieveica mājinieku Karlosu Saincu, kamēr otrs spāņu braucējs Fernando Alonso palika tikai 14. vietā – pozīciju aiz Serhio Peresa, kurs sesijas laikā saskārās ar dzinēja defektu, tādēļ viņa ātrākais aplis nav labs apliecinājums patiesajam spēku samēram.

Arī Makss Verstapens ar mīkstakā sastāva riepām trasē neuzkavējās pārāk ilgi, kā rezultātā šoreiz tikai piektā vieta aiz Pjēra Gazlī. Barselonas trase nav pati prasīgākā pret jaudas agregātu, kas ir “Alpine” komandas Ahileja papēdis, tādēļ Francijā bāzētā komanda pagaidām izskatās labāk kā šogad ierasts. To apliecina arī Estebana Okona iekļūšana labāko desmitniekā.

Pēdējā treniņu sesija Katalonijā risināsies sestdien pl. 13:30, bet pl. 16:00 kvalifikācijā tiks noskaidrota starta kārtība svētdien gaidāmajai sacīkstei.

Spānijas GP – Treniņi 2