Monday, August 24, 2026
spot_img
SākumsF1Hamiltons sadusmots aicina 'Ferrari' ņemt piemēru no 'Mercedes'

Hamiltons sadusmots aicina ‘Ferrari’ ņemt piemēru no ‘Mercedes’

-

Luiss Hamiltons pēc Holandes “Grand Prix” izcīņas paudis neapmierinātību ar “Ferrari” komandas lēmumu neizmantot komandas iespējas cīņas karstumā, aicinot Itālijas vienību mācīties no “Mercedes” efektivitātes.

Sacīkstes laikā Hamiltons nonāca aiz sava komandas biedra Šarla Leklēra, taču komanda novilcināja viņu apmaiņu ar pozīcijām, kas britu pilotam lika zaudēt vērtīgas sekundes. Sadursmots par vilcināšanos, Hamiltons radio sarunā ironiski norādīja: “Lielisks veids, kā tērēt laiku, puiši. Labs darbs!”

Salīdzinot situāciju ar savu bijušo komandu “Mercedes”, kura bez vilcināšanās lika Džordžam Raselam piekāpties Kimi Antonelli labā, Hamiltons sarunā ar “F1 TV” atklāja: “Es gribu uzvarēt. Esmu šeit, lai uzvarētu, un ir grūti, kad tu skaties uz priekšu un redzi abus “Mercedes” braucējus. Viņi saņem ziņu un tas tiek izdarīts, viņi izpilda to uzreiz. Viņi laida garām Kimi un ļāva viņam turpināt sacīksti. Es braucu ar atšķirīgu stratēģijas. Mēs to pārrunāsim ārpus ētera, un, kad es tagad atgriezīšos, es par to runāšu ar viņiem.”

Šī aizkavēšanās aiz Leklēra, viņaprāt, liedza iespēju sacīkstes beigās cīnīties par vietu uz goda pjedestāla ar Raselu. Lai gan vēlāk virtuālās drošības mašīnas fāze deva cerību, Hamiltons atzina, ka “Mercedes” un “McLaren” motoru jaudas pārākums taisnēs ir nopietns šķērslis. “Mēs taisnēs vien zaudējam kādas 0.4 sekundes katrā aplī,” spiests atzīt Hamiltons.

Neskatoties uz to, ka “Ferrari” uz Zandvortu atveda jaunus mašīnas uzlabojumus, septītkārtējais čempions uzsvēra galveno problēmu. “Viena lieta, ar ko es noteikti lepojos komandā, ir tā, ka viņi šonedēļ šeit ieviesa uzlabojumus,” sacīja bijušais “Mercedes” pilots. “Mēs nākam  viņiem tuvāk, bet pusi sezonas esam atpalikuši jaudas ziņā. Mums patiešām ir jāpalielina jauda, ja gribam jebkurā trasē būt tuvu tam, lai mēģinātu ar viņiem cīnīties.”

PILOTU TOPS PĒC PUSSEZONAS

INDUSTRIJAS ZIŅAS

4automotive.eu

JAUNĀKĀS ZIŅAS