Friday, October 31, 2025
spot_img
SākumsF1Sacīkstes Brazīlijā aizēno vietējā kriminālā pasaule

-

spot_img

Brazīlijas Grand Prix norisi aizēnojušas vairākas laupīšanas. Šī nav pirmā reize, kad F1 personāls Sanpaulu saskaras ar vietējo kriminālo pasauli.

Piektdien pēc treniņbraucieniem tika veikta bruņota laupīšana pret “Mercedes” komandas darbiniekiem, kam sekoja organizatoru solījumi par drošības uzlabošanu, tomēr tas nedeva cerēto efektu un svētdien tika veikts vēl viens zādzības mēģinājums – šoreiz upuru lomā bija “Pirelli” pārstāvji.

Noziedznieki centās apturēt “Pirelli” automobili, tomēr riepu ražotāju pārstāvjiem izdevās izvairīties, kā rezultātā materiāli zaudējumi netika radīti.

- Reklāma -

Aizvadītajā nedēļas nogalē ar vietējiem zagļiem saķeršanās bijusi arī “Williams”, “Sauber” un FIA pārstāvjiem.

Skumjākais ir tas, ka es te sacenšos jau 10 gadus un katru gadu kāds tiek apzagts. Process turpinās arī šogad. Esmu drošs, ka valdība ar to cīnās, tomēr šādās nedēļas nogalēs prasītos papildus protokoli, kā tas notiek Meksikā. Ceru, ka turpmāk viss padoks tiks apsargāts rūpīgāk. Tā daļēji ir F1 atbildība, tomēr arī vietējai valdībai ir kas jādara, lai padarītu pasākumu drošāku. Nav jāaizsargā tikai braucēji un komandu vadītāji, bet katrs iesaistītais,” stāsta Luiss Hamiltons.

INDUSTRIJAS ZIŅAS

MEHIKO GP ROKSTĀRi & VANCKARI

JAUNĀKĀS ZIŅAS