Friday, May 22, 2026
spot_img
SākumsF1Kanādas GP treniņā trīs sarkanie karogi un 'Mercedes' graujošs pārsvars

Kanādas GP treniņā trīs sarkanie karogi un ‘Mercedes’ graujošs pārsvars

-

F1 pasaules čempionāta Kanādas posma vienīgajā treniņā šovakar lielu pārsvaru pār sāncenšiem demonstrēja “Mercedes” komanda, bet dažādu incidentu dēļ trīs reizes trasē tika izkārti sarkanie karogi.

Pirmo reizi treniņu nācās apturēt pēc Aleksa Albona (“Williams”) avārijas. Pilots mēģināja izvairīties no trasē izskrējuša murkšķa, tomēr tas neizdevās un sekoja incidents. Pēc tam sarkanos karogus izsauca Liama Lovsona (“Racing Bulls”) apstāšanās trasē tehnisku problēmu dēļ. Trešo reizi braukšanu bija jāpārtrauc sesijas beigu daļā, kad, iespējams, uzbraucot uz trasē izlijuša šķidruma, saslīdēja un pret sienu mašīnas purngalu nolauza Estebans Okons (“Haas”).

Dominējošu veikumu parādīja “Mercedes” komanda, kas Monreālā ieradusies ar pirmo reizi šosezon būtiski uzlabotu mašīnu. F1 čempionāta līderis Kimi Antonelli bija par 0.142 sekundēm ātrāks nekā komandas biedrs Džordžs Rasels, bet pārējie zaudēja ļoti ievērojami. Nākamās pozīcijas ieņēma “Ferrari” piloti – Luiss Hamiltons bija trešais, bet no Antonelli atplaika jau nepilnas 0.8 sekundes.

Treniņa noslēgumā pirmajā līkumā saslīdēja Rasels, taču viņam paveicās, jo mašīna sāniski pavisam viegli atsitās pret sienu.

Plkst. 23:30 pēc Latvijas laika sāksies sprinta kvalifikācija.

Treniņa rezultāti:

INDUSTRIJAS ZIŅAS

KĀ HANTU IETEKMĒJA RONIJA PETERSONA NĀVE: III DAĻA

4automotive.eu

JAUNĀKĀS ZIŅAS