Bijušais F1 čempions Žaks Vilnēvs ir brīdinājis Luisu Hamiltonu nemazināt savu agresivitāti trasē, citādi brits var šķirties arī no sava ātruma.

“Man tiešām patīk skatīties uz viņu (Hamiltonu) trasē,” paziņoja Vilnēvs žurnālam “F1 Racing”. “Iespējams viņš sev neizdara labāko pakalpojumu ar šo agresivitāti, tomēr viņš nodrošina fantastisku šovu un būtu lieliski, ja F1 brauktu vairāk tādu pilotu, kas ir gatavi uzņemties risku. Rodas sajūta, ka Hamiltons vienkārši nepamana, kas viņam atrodas blakus un viņš gluži kā dzīvo savā pasaulē. Diemžēl ar tādu pilotāžu nevar kļūt par pasaules čempionu.”

“Es nekādā veidā nesalīdzinu šos divus pilotus, tomēr Takuma Sato šajā gadījumā ir labs piemērs manai domai,” skaidroja 40 gadus vecais 1997.gada čempions. “Dienā, kad viņš (Sato) pārstās avarēt, viņš vairs nebūs tik ātrs. Nevar pilotam izmācīt vienu lietu un neietekmēt pārējās spējas. Ja noņemsiet Luisam agresivitāti, viņš kļūs par lēnāku pilotu. Vai to vēlas “McLaren”? Es tā nedomāju.”

Iespējams šo teoriju “McLaren” un Luiss Hamiltons apstiprināja iepriekšējā posmā Moncā, kad brits vairāk kā 20 apļus brauca aiz Mihaela Šūmahera un vairākkārt atteicās no riskantiem manevriem, ar kuriem iepriekš ir kļuvis slavens.