Bijušais “Ferrari” komandas tehniskais direktors Aldo Kosta un Džefs Viliss, kurš līdz šim tādu pašu amatu ieņēma  HRT vienībā, darbu jau šogad turpinās “Mercedes” sastāvā, šodien oficiāli paziņoja vācu rūpnīcas komanda.

Aldo Kosta pameta “Ferrari” tehniskā direktora amatu jau maijā, pēc tam, kad komanda bija aizvadījusi vāju F1 sezonas sākumu. Jau no 1. decembra viņš kļūs par “Mercedes” inženierijas nodaļas direktoru un līdz ar to strādās tiešā kontaktā ar pašreizējo komandas vadītāju Rosu Braunu. Jāatgādina, ka abi savulaik sadarbojās arī “Ferrari” komandā.

“Ferrari” Kosta strādāja kopš 1995. gada un šajā laikā ieņēma dažādus augstus amatus.

Džefs Viliss, kurš nesen pameta vājāko F1 komandu HRT, savu jauno amatu ieņems sākot ar 17. oktobri un būs tehnoloģiju nodaļas direktors.

No 2007. līdz 2009. gadam Viliss pildīja tehniskā direktora pienākumus pašlaik ātrākajā komandā “Red Bull”, bet iepriekš viņš ieņēmis svarīgus amatus arī “Williams”, kā arī BAR un “Honda” komandās, kas ir faktiski tā pati “Mercedes” vienība, vienīgi šobrīd jau nonākusi citu īpašnieku rokās.

Visas šīs izmaiņas vadībā veiktas ar mērķi panākt naudīgās “top 3” komandas: “Red Bull”, “McLaren” un “Ferrari”. Pagaidām “Mercedes” ir ceturtā labākā komanda Formulā 1, taču kopš atgriešanās čempionātā 2010. gadā vēl nav spējusi izcīnīt uzvaras. “Mercedes” sastāvā, kā zināms, startē Niko Rosbergs un Mihaels Šūmahers.

1 KOMENTĀRS