Formula 1 šefs Bernijs Eklstons uzskata, ka Formula 1 komandu apvienība (FOTA) ir bezjēdzīga lieta un komandu vadītājiem vairāk būtu jādomā par to kā uzbūvēt ātrākas mašīnas.

Jau kopš FOTA izveidošanas 2008. gadā Bernijs Eklstons pret šo organizāciju izturējies ar skepsi. Tagad jautājums vēlreiz pacēlies pirms nepieciešamības vienoties par jaunā Konkordes līguma nosacījumiem.

Oficiālajā čempionāta mājaslapā “f1.com” publicēta intervija, kurā reizē iztaujāti gan Eklstons, gan arī šī brīža ātrākās F1 komandas “Red Bull Racing” vadītājs Kristians Horners.

“Es par viņiem cenšos nedomāt,” atzīst Eklstons, jautāts par FOTA darbību.

Viņam piebalsto arī Horners, kurš ir viens no FOTA biedriem: “Arī es pārāk daudz laika neveltu, lai domātu par šīm lietām.”

Eklstons uzskata, ka komandām mazāk vajadzētu domāt par F1 naudas lietām, jo tas ir viņa, nevis komandu pienākums.

“Šī ir nekam nederīga organizācija, kas sastāv no cilvēkiem, kuriem būtu jādomā tikai un vienīgi par ātrāku mašīnu radīšanu,” viņš saka, neslēpjot kritiku. “Viņi domā par lietām, par kurām viņiem nebūtu jādomā. Par to visu domāju es un mūsu čempionātam ir pietiekami finansiāli resursi.”

1 KOMENTĀRS

  1. FOTA izveidošana tak pabiedēja Berniju pirms jaunā līguma parakstīšanas iepriekšējā reizē un palīdzēja komandām palielināt % ko saņem no Bernija……tāpēc jau čalis dusmīgs….kad būs jāslēdz jauns līgums, gan jau komandas izsitīs sev vēl vairāk naudas