Sebastians Fetels – jaunākais divkārtējais čempions? Divkārtējais – jā, čempions – noteikti, bet kā viņš var būt jaunākais? Rodas sajūta, ka viņš Formulā 1 ir vismaz tik pat ilgi kā piemēram Rosbergs un arī viņa sniegums un attieksme neiet kopā ar viņa reālo vecumu.

Pēc tam, kad Fetels izcīnīja piecas uzvaras pirmajos sešos šī gada posmos, kļuva skaidrs, ka titula izcīnīšanas jautājuma forma ir mainījusies no “vai” uz “kad”. Ar trešo vietu Japānas GP Fetelam bija vairāk kā pietiekami, lai četrus posmus pirms finiša nodrošinātu titulu.

Bez šaubām Fetela panākumos milzīga nozīme ir “Red Bull” izcilajam RB7 modelim, tomēr arī pats Fetels spēja nodemonstrēt izcili pārliecinošu sniegumu tieši izšķirošajos brīžos: Batona apdzīšana Austrālijā, aizsargāšanās no Alonso Monako, izglābšanās no izgāšanās Nirburgringā, riepu trilleris Spa, necerētais pole Moncā un Alonso apdzīšana cīņā par uzvaru tur pat Itālijā ir tikai daži uzskatāmākie piemēri. Tieši šis sniegums nodrošināja Fetelam maksimālo iespējamo punktu skaitu katrā sacīkstē un pārliecinošāko čempionātu kopš 2004.gada, kad dominēja Mihaels Šūmahers.