Džensons Batons būs pagaidām spiests atlikt savas cerības startēt jau nākamā gada Lemānas 24 stundu sacīkstēs, jo “McLaren” boss Martins Vitmāršs pret to iebilst.

Pēc tam, kad 2009.gada pasaules čempions pagarināja savu līgumu ar “McLaren” komandu, viņš izteica interesi startēt Lemānas 24 stundu sacīkstēs, kur pēc pagaidām neapstirpinātas informācijas plāno piedalīties arī “McLaren Group” ar savu superauto “MP4-12C”.

“Es neesmu pārliecināts vai man tiks dota atļauja, tomēr, jā – es esmu ļoti ieinteresēts,” paziņoja 31 gadu vecais Batons.

Lai gan 2012.gada Lemānas 24 stundu sacīkste nesakrīt ar Formula 1 posmu, jo ir ieplānota nedēļas nogalē starp Kanādas un Valensijas sacīkstēm, “McLaren” boss Martins Vitmāršs nepieļāva iespēju, ka aktīvais F1 komandas pilots sezonas vidū startētu Lemānas sacensībās.

“Nākamajā gadā? Acīmredzot ne,” intervijā Korejā atbildēja Vitmāršs, kad viņam jautāja par Batona dalību izturības sacīkstē. “Viņš pats man neko nav jautājis un turklāt mēs neplānojam startēt ar “McLaren” Lemānā nākamajā gadā, taču kādreiz mēs to darīsim, jo kompānijai ir ļoti labas atmiņas par šo pasākumu. Tad varbūt arī Batons varētu startēt. Taču es domāju, ka turpmākos pāris gadus mēs koncentrēsimies F1 nevis Lemānai, taču nākotnē mēs šo projektu noteikti varētu realizēt.”

1 KOMENTĀRS

  1. Es jau saprotu – miljonu līgumi, sponsori, saistības… Tomēr tas atkal izklausās pēc bargās mammas: “Nē, Jānīt, uz kino ar draugiem tu neiesi, jo tev jāgatavojas matemātikas kontroldarbam!” 😀
    Grūta dzīve mūsdienu F1 pilotam… 😀