Norvēģu rallija pilots Peters Solbergs jau šogad parakstīs līgumu ar “Volkswagen” komandu par startēšanu WRC čempionātā 2013. gadā.

Britu žurnāla “Autosport” rīcībā esošā informācija liecina, ka Solbergs tiks nosaukts par “Volkswagen” jauno pilotu dažu tuvāko nedēļu laikā, vēl pirms 2011. gada noslēdzošā posma Velsā. To žurnālistiem apstiprinājuši tuvu stāvoši avoti, kas pārstāv slaveno vācu rūpnīcu.

“F1LV

“Volkswagen” pasaules čempionātā debitēs 2013. gadā un startēs ar “Polo R WRC” modeļa sacīkšu spēkratu, kas jau šobrīd tiek testēts.

Kā iespējamie komandas piloti tikuši minēti teju visi vadošie WRC braucēji, taču “Volkswagen” sporta nodaļas šefs Kriss Nisens siltākos vārdus velta tieši Solbergam. Un tas nekas, ka 2003. gada čempionam, kurš uz pjedestāla augstākā pakāpiena nav kāpis jau tieši sešas sezonas, tobrīd būs jau 38 gadi.

“Nedomāju, ka viņš ir tik vecs, lai vienu sezonu nevarētu veiksmīgi testēt mašīnu vai startētu sacensībās,” viņš izteicies. “Ja mērķis ir kļūt par pasaules čempionu 2018. gadā, tad viņš ir par vecu, bet ja patīk viņa raksturs, ātrums un pieredze, viņš noteikti nav par vecu un joprojām ir ļoti motivēts.”

Kopš “Subaru” aiziešanas no WRC, pēdējās trīs sezonas Solbergs startē savas privātās komandas sastāvā.