Kails Bušs ir diskvalificēts no “NASCAR Sprint Cup” un “Nationwide Series” sacīkstēm Teksasā par izraisīto incidentu “Truck race” pirmajos apļos.

Bušs tobrīd cīnījās par otro pozīciju ar “Truck Series” titula pretendentu Ronu Hornadeju, kad abi sāncenši, cenšoties apdzīt atpalicējus, sadūrās un ieslīdēja betona sienā, tomēr spēja turpināt kustību, lai gan tiesneši jau bija izkāruši dzeltenos brīdinājuma karogus.

Taču Kails Bušs, nemierā ar sāncenša uzvedību, noķēra Hornadeju, apdzināti uztirecās viņam no aizmugures un izraisīja avāriju, braucot ar ātrumu virs 200 km/h. Incidents pielika punktu Hornadeja cīņai par titulu, kamēr Bušs nekavējoties tika diskvalificēts.

Daudzi braucēji un komandu vadītāji ir aicinājuši piespriest vēl bargāku sodu Bušam, atņemot viņam visus čempionāta punktus vai pat šīs sezonas naudas balvas, kas kopsumā sastāda 6 miljonus ASV dolāru.

1 KOMENTĀRS

  1. Nūū, tas jau no “Vitjaz” hokeja tradīcijām – pēc svilpes skriet pakaļ pa laukumu pretiniekam, panākt un izslēgt… Reāli stulbi!
    Labāk Bušs būtu vienkārši uzrīkojis klopi boksos pēc finiša – būtu daudz personīgāk un arī sods būtu tikai daži desmitu tūkstošu $…
    😀