Pēdējais MotoGP posms šīs nedēļas nogalē ir sācies Valensijas trasē un visi braucēji, komandas un skatītāji ir pacentušies sagatavot veltījumus bojā gājušajam Marko Simončelli.

Valensijas GP posms būs pēdējais šajā sezonā un pēdējais 800cc dzinējiem, tomēr tā būs pirmā sacīkste bez Marko Simončelli līdzdalības. Vairākkārt pacēlās jautājums par iespējam posma atcelšanu, tomēr komandas, “Dorna” un braucēji nolēma veltīt šo sacīksti “Super Sic”, jo tieši tā būtu vēlējies pats itālietis.

Kamēr svētdien pirms sacīkstes ir gaidāma ‘skaļā minūte’, kad tiks iedarbitāni visu klašu motociklu dzinēji par godu Simončelli, braucēji ir īpaši pacentušies, lai savas ķiveres pārkrāsotu ar veltījumiem itālietim. Attēlā redzama Kela Kračlova ķiveres krāsojums.

Tikmēr daudzi braucēji pie saviem numuriem ir pielikuši mazu #58. Savuārt Loriss Kapirosi, kuram šī būs pēdējā sacīkste karjerā, izmantos pēdējo iespēju un startēs ar #58 sava ierastā #65 vietā, jo pēc šīs sezonas Simončelli numurs tiks nodots ‘slavas zālē’ un to vairs nedrīkstēs izmantot. MotoGP ‘slavas zālē’ jau atrodas #74 – par godu Daidžiro Kato un #48 par godu Šojam Tomizavam.

Protams, arī Valentīno Rosi ir pārkrāsojis savu ķiveri, lai godinātu ļoti tuvu draugu: