Vācu F1 pilots Niko Rosbergs vēl uz divām sezonām pagarinājis līgumu ar “Mercedes” komandu, apsoloties palikt tās sastāvā vismaz līdz 2013. gada sezonas beigām.

“Mercedes” vienībai Rosbergs pievienojās uz 2010. gada sezonu, taču pēdējos mēnešos daudz baumoja par viņa iespējamo pievienošanos “Ferrari”, kas it kā taisās šķirties no Felipes Masas. Taču “Mercedes” komanda šodien oficiāli apstiprināja, ka līgums ir parakstīts “līdz 2013. gadam un ilgāk”. Tas varētu nozīmēt, ka kontrakts parakstīts uz divām sezonām ar opciju pagarināt to arī uz 2014. gadu.

“F1LV

Tas savukārt nozīmē, ka arī nākošgad “Mercedes” sastāvā brauks Niko Rosbergs un Mihaels Šūmahers, kuram ir spēkā esošs līgums līdz 2012. gada beigām. Taču pēdējās spekulācijas liecina, ka sakarā ar veterāna rezultātu uzlabošanos, kontrakts tikšot pagarināts vēl uz 2013. gadu.

Pašlaik F1 čempionātā Rosbergs ar 75 punktiem ieņem septīto vietu, bet Šūmahera kontā 70 punkti un astotā vieta. Komandu vērtējumā “Mercedes” ierindojas stabilā ceturtajā vietā.