GP3 vicečempions Džeimss Kalādo no ART komandas izcīnīja uzvaru ļoti aizraujošā GP2 sprinta sacīkstē Abū Dabī trasē, kur šajā nedēļas nogalē risinājās pēdējais posms, kas neiet kopējā sēriju ieskaitē.

GP2 komandu sastāvi pirms šīs sacīkste bija ievērojami mainījušies un vienības šo ne-čempionāta posmu izmantoja dažādiem mērķiem – pārbaudīt jaunos pilotus pirms nākamās sezonas, nopelnīt naudu uz maksas pilotiem vai vienkārši gatavoties nākamajam gadam.

Līdz ar to arī sacīkste izvērtās brīžiem haotiska un pēdējie 2 apļi cīņā par piekto līdz devīto pozīciju starp Gutiresu, Čekonu, Rosi, Raciju un Klosu bija ārkārtīgi aizraujoša.

Tostarp kopā ar Kalādo (attēlā), kurš ART komandā startēs arī 2012.gadā, uz goda pjedestāla kāpa Markuss Ēriksons no “iSport” un viņa komandas biedrs Toms Dilmans.

Pēdējo 2 apļu haoss:

1 KOMENTĀRS

  1. Labs brauciens 🙂

    Taču, skatoties šo materiālu no Viasat Motor, atkal aizdomājos par visai nožēlojamo stāvokli mums pieejamo sporta TV kanālu jomā. Ir jau skaidrs, ka visas šīs Viasat lietas kūrē bagātie rietumnieki, taču ir skumji atrasties kaut kādu bomzīgu lohu lomā. Mums te ar vieglu roku kanālu skaita uzturēšanai tiek pasviests Viasat Golf, lai gan jebkuram ir skaidrs, ka to te neviens neskatās. Arī Viasat Hockey, kur pēdējā laikā ir nospiedošs neko neizsakošās Zviedrijas līgas maču atreferējums. Bet motoru sporta kanāls redz’ pienākas tikai skandināviem…
    Arī tas pats 3 republikas aptverošais VSB nav nekāds izcilnieks. Ok, F1 un Moto GP ir cepuri nost, taču pārējais raidlaiks ir tikai vieni vienīgi futbola atkārtojumi, nogurdinoši tenisa turnīri, Dinamo spēļu dublēšana ar LTV7 un šad tad parādīts NASCAR (ja izbeigušies veco futbola maču ieraksti).

    • Viasat Motor kanāla ienākšana LV būtu lieliskas ziņas motoru sporta līdzjutējiem, tomēr jārēķinās arī ar tirgus izmēru un maksātspēju, jo motoru sporta pārraides ir vienas no dārgākajām TV translāciju izmaksu ziņā. Bet tas nenozīmē, ka bezcerīgi mums ieraudzīt ko vairāk ar laiku, jo reiz mums nebija arī MotoGP.