Formula 3 sezonas noslēguma festivālā Makao ielās uzvaru izcīnīja spānis Daniels Hunkadelja, kurš šo sezonu aizvadīja F3 Euroseries čempionātā, kur kļuva par vicečempionu.

Roberto Merhi, kurš startā bija trešais aiz Vitmana un Nasra un bija ļoti pamanāms visās treniņu sesijās, noslāpa jau startā un saņēma triecienu no aizmugures. Pēc atkārtotā starta vadībā izvirzījās kvalifikācijas sacīkstes uzvarētājs Marko Vitmans, kuram sekoja “Williams” rezervists Valteri Botass, kurš vēl nedēļas vidū piedalījās jauno pilotu testos Abū Dabī, bet trašais bija britu F3 čempions Felipe Nasrs.

Botass nepārtraukti mēģināja atņemt Vitmanam vadību, tomēr piektajā aplī pieļāva kļūdu slavenajā ‘Lisabona’ līkumā un ietriecās sienā. Kamēr Vitmans jau iekrāja ievērojamu pārvaru pār sekotājiem, uz otro vietu pacēlās Daniels Hunkadelja, bet Nasrs bija trešais. Taču vēl viens drošības mašīnas periods visu sagrieza kājām gaisā – Vitmans nogulēja startu un atkrita uz ceturto vietu, bet vadībā izvirzījās Hunkadella, kuram sekoja Nasrs, bet uz trešo vietu pēc pāris apļiem atgriezās Vitmans.

Sacīkstes izskaņā atkal sekoja smaga avārija un trasē kārtējo reizi devās drošības mašīna, kas palika līdz finišam un līdz ar to laupot cīņu par uzvaru starp Hunkadelju, Narsu un Vitmanu.

F3 sacīkste Makao