Foto: Renault“Lotus Renault GP” komanda ir izmainījusi Roberta Kubicas teikto par viņa gatavīgu atgriezties ierindā jau 2012.gada sezonas sākumā un savā preses paziņojumā izplatījuši citu informāciju, vakar paziņoja poļu pilota menedžeris Daniele Morelli.

Jau tika ziņots, ka trešdien Enstonā bāzētā komanda izplatīja ziņojumu, kurā apgalvoja, ka Roberts Kubica pats atzinis, ka nebūs gatavs pilnvērtīgi uzsākt 2012.gada sezonu. Tomēr sarunā ar “Gazetta dello Sport” Morelli paziņoja, ka reālā situācija ir citāda.

“Es nesaprotu, kāpēc “Renault” izmainīja Roberta teikto,” paziņoja Kubicas menedžeris. “Tā nav taisnība, ka viņš nebūs gatavs 2012.gada sezonai. Viņš tikai teica, ka nezina vai būs gatavs jau uz pirmssezonas testiem februārī.”

Tāpat Morelli pastāstīja, ka līgumsaistības ar “Renault” komandu beidzas šī gada decembrī, lai gan arī par to vienība savā paziņojumā ir melojusi, apgalvojot, ka notiek sarunas par jaunu līgumu līdz 2013.gadam. Morelli atzina, ka nekādas sarunas ar Enstonas komandu pagaidām nenotiek un pēc Jaungada Kubica būs brīvais aģents ar tiesībām slēgt līgumu ar jebkuru komandu.

“Mēs ceram būt gatavi uz 2012.gadu, taču neesam pārliecināti par gatavību uz testu laiku,” turpināja Morelli. “Taču 2013.gads sarunās nekad netika pieminēts – “Lotus Renault GP” iespējams meklēs citus pilotus un mēs lūkosim pēc citas komandas. Jau no janvāra mēs esam brīvi un varam pievienoties jebkurai citai vienībai.”

Daniele Morelli arī piebilda, ka lai arī Kubica rehabilitācijas laikā ir pieņēmies svarā, viņa savainotā kāja tagad esot tik pat spēcīga kā veselā. Tāpat arī labā roka kļūst aizvien stiprāka un līdz janvāra beigām tā būšot pilnībā atguvusi vajadzīgo spēku un kustību amplitūdu.