“Lotus Renault GP” komanda šorīt paziņoja, ka Kimi Raikonens 2012.gada sezonā atgriezīsies Formulā 1 un pārstāvēs Enstonā bāzēto komandu, kura būs pazīstama zem nosaukuma “Lotus”.

2007.gada pasaules čempions Kimi Raikonens 2009.gada izskaņā pameta F1 un pievērsās rallijam, tomēr spilgti panākumi WRC nesekoja un tagad Raikonens ir parakstījis divu gadu līgumu ar “Lotus Renault GP”, lai gan vēl pirms pāris nedēļām tika runāts par viņa iespējamo pievienošanos “Williams” vienībai.

“Esmu sajūsmā par šo atgriešanos pēc divu gadu pārtraukuma,” paziņoja pats Kimi Raikonens. “Esmu pateicīgs “Lotus Renault GP” komandai, kas man piedāvāja tādu iespēju. Karjera rallija čempionātā bija ļoti svarīga manā pilota attīstības procesā, taču nevaru noliegt, ka mans izsalkums pēc Formula 1 sacīkstēm pēdējā laikā ir kļuvis milzīgs. Izvēlēties “Lotus Renault GP” komandu bija viegli, jo mani pārliecināja tās ambīcijas un tagad es no savas puses mēģināšu nodrošināt, lai komanda nonāk pašās vadošās pozīcijās.”

“Visu šo sezonu mēs turpinājām skaidrot, ka mūsu komanda ir jauna cikla sākumā,” paziņoja “GenII Capital” direktors Žerards Lopess. “Aizkulisēs mēs cītīgi strādājām, lai uzbūvētu pamatus un struktūru veikmsīgai komandai, kas varētu cīnīties pašā augstākajā līmenī. Kimi atgriešanās Formulā 1 un pievienošanās mūsu komandai ir pirmais solis mūsu plānā lai kļūtu par nopietnu spēlētāju F1. Mēs visi gaidam iespēju strādāt kopā ar pasaules čempionu. Mūsu komandas vārdā es sveicu Kimi ar ierašanos Enstonā.”

Jāpiebilst, ka vēl pirms 2011.gada sezonas “Lotus Renault GP” komanda risināja pārrunas ar Kimi Raikonenu, jo tik ameklēts savainotā Roberta Kubicas aizstājējs. Iepriekšējā nedēļā tika paziņots, ka Roberts Kubica nespēs atgriezties uz testu laiku, kas apgrūtināja viņa iespējas būt gatavam arī uz sezonas sākumu.

1 KOMENTĀRS

 1. priex ka Kimsters atgriezhas! tas nu reiz ir pilots kuru visiem patiik redzeet piloteejam F1 boliidu. vismaz es nezinu nevienu Kimi antifanu.

  interesanti, kas tagad notiks ar Kubicu, Sennu, Petrovu un Grozhaanu? vareetu pat riikot totalizaatoru par to kursh buus otrs komandas pilots.

 2. nedaudz off-topiks.

  manii ir liels preiks, izbriins un pateiciiba Aldim Putniņam par to ko vinjsh dara. shii maajaslapa ir super! daudz un svaiga informaacija. zinoshi un pieklaajiigi apmekleetaaji. ko Latvijas F1 fanam veel vairaak veeleeties. paldies!

  ieveeroju ka sheit nav reklaamu. kaapeec taa? muuzhiigi jau nevar dziivot no entuziasma. arii ziedojumu konts nekur nemanaas. es labpraat paveertu savu internetbanku, un iespeeju robezhaas atbalstiitu shejieni.

  • jāpiekrīt.. +varētu f1.lv malās, kā ”bannerus” izvietot piemēram kādas F1 datorspēlīšu ”līgas” infu.. kaut ko tāda stila.. jo tas arī veicinātu popularitāti,vismaz jaunāko vidū..

   un jā,protams, nebūtu žēl noziedot pāris LS šim visam..

 3. Kimi atgriešanās sola vēl jo interesantāku jauno sezonu… vēl joprojām labā atmiņā ir viņa sacīkstes Mclaren sastāvā, kad nereti no kādas 18 vietas cīnījās par vietu uz piedestāla 🙂 ceru, ka jaunajā sezonā pārtrūks RB dominance (pareizāk sakot par uzvarām reāli cīnīsies 4-5 komandas)

  attiecībā par lapu – jā, visu cieņu – f1.lv šādā formātā (bez Delfu aplamībām) ir lasāmāks. Lai entuziasms nenoplok un laika lapas veidošanai nepietrūkst, Aldi!

  putnz[mclaren] – nu tā vismaz mani sauca delfos 🙂