Foto: Force India“Force India” pilots Pols di Resta ir izteicies, ka viņa bijušais komandas biedrs Sebastians Fetels šogad izcīnīja čempiona titulu, jo viņam bija pati labākā mašīna.

Skots, kurš parasti savos izteikumos ir ļoti ieturēts un pat kautrīgs, intervijā “Gazzeta dello Sport” paziņoja, ka arī citi piloti būtu spējuši paveikt to, ko šogad izdarīja Fetels, ja viņu rīcībā būtu tik laba mašīna.

Savulaik 2006.gadā Di Resta F3 Euroseries čempionātā bija Sebastiana Fetela komandas biedrs un ar vienādām mašīnām pārspēja vācieti, kļūstot par čempionu. Pēc tam gan viņu ceļi šķīrās – kamēr Fetela karjeru turpināja atbalstīt “Red Bull” un BMW, skotam bija jānoiet garāks ceļš caur DTM čempionātu līdz debijai Formulā 1 tikai šogad.

“Toreiz mums bija vienāds dzinējs, riepas un es viņu pārspēju,” paziņoja di Resta. “Es negribu noniecināt Fetela sasniegumu, taču viņš čempiona titulu izcīnīja tāpēc, ka viņam bija labākā formula. Viņš vienkārši izdarīja savu darbu, taču cits pilots ar tādu pašu mašīnu droši vien būtu paveicis to pašu. Es ceru, ka man kādu dienu arī būs tāda iespēja.”

Interesanti, ka ceturtdien tiek gaidīts “Force India” komandas paziņojums par nākamā gada pilotu sastāvu un pēc visa spriežot Polam di Restam ir garantēta vieta komandā, kur visdrīzāk viņa komandas biedrs būs Niko Hilkenbergs. Ļoti iespējams pašam di Restam līgums ar komandu jau ir kabatā un tāpēc viņš var atļauties presē pateikt pa kādam skarbākam vārdam.

1 KOMENTĀRS

 1. Man liekas, ka šis puisis runā diezgan tuvu patiesībai. Un brauc viņš pietiekami labi, lai drikstētu muti brūķēt.

  Man domāt DiResta pēc gadiņiem diviem, trim vienu čempiona titulu paņems, ja nenolohosies.

  • un kur tad peec gadinjiem diviem buus Fetels palicis? kameer vinjsh startee uber alles liimenii- paareejiem pilotiem nav nemazaako ceriibu.

   jaa. vinjsh uzvareeja ar labaako mashiinu. tomeer arii trasees kuras nebija piemeerotas RBR formulai, vinjsh raadiija fantastiku. Suzukas kvalifikaacijaa un Barsenolas saciikstee vinjsh paarleeca metru virs sava auguma.

   DiRestam sevi saliidzinaat ar visu laiku jaunaako GP uzvareetaaju, jaunaako divkaarteejo chempionu ir gluzhi vienkaarshi nekorekti. tas ir tas pats kas man sevi saliidzinaat Gregu Sackeru, lai arii cik man labi akciju tirguu griestos- vinjsh kapaa uz pavisam citaam likmeem, pavisam citaa liimenii.