Vakar “Red Bull” bāzē Miltonkeinā notika komandas čempiona titulu svinības, uz kurām bija ieradušies ap 60’000 līdzjutēju.

Gan pasaules čempions Sebastians Fetels, gan viņa komandas biedrs Marks Vēbers devās pilsētas ielās ar savām formulām, lai iepriecinātu sanākušos līdzjutējus. Pasākumā piedalījās arī Deivids Kulthards, kurš brauca ar NASCAR mašīnu, kā arī “Red Bull” atbalstītais moto triku speciālists Kriss Feifers.

1 KOMENTĀRS

  1. Baigais kaifs – stāvēt Jelgavas iedzīvotāju izmēra pūlī aiz metāla barjerām, aiz drošībniekiem, un skatīties, kā pāris “celebrity” kopienas pārstāvji svilina riepas. Nekad neesmu sapratis šāda veida pasākumus… 😀

  2. Nu nu… iedomājies mūsu mājas komanda uzvarētu… nu teiksim Dambis ar OsCar vinnētu Dakāru… es gan ietu paskatities, kā šie svilina riepas 🙂 kopības sajūta jau ir galvenais, ne jau formulu redzēt.

    Kaut nedaudz piedalīties…

    Zini, es pirms gada Peterborough, UK naktī pievedu picas uz Radical garāžām, kur šie gatavoja autiņus priekš LeMans… mani arī neviens nelaida iesēsties… un man pat Le Mans neinteresē parāķ… bet sajūta bija forša 🙂