Dakaras rallijreida 9.posms izrādījās ļoti smags Oscar automašīnai, kuru piemeklēja vairākas tehnikas ķibeles.

“F1LV

Moto kategorijā atkal notikusi līderu maiņa. Pēc neveiksmes iepriekšējā posmā Sirils Desprē deva lielisku atbildi savam komandas biedram KTM vienībā un principiālajam sāncensim Markam Komam – francūzis izcīnīja uzvaru posma un atgrieza sev līderpozīcijas arī kopvērtējumā.

Auto kategorijā turpinās cīņa starp “Mini” un “Hummer” komandām. Pēc trešadaļas distances labāk veicās “Hummer”, jo Robijs Gordons atradās vadībā un Nassers Al-Atija otrajā vietā, tomēr katarieša prieki bija galā 174. kilometrā – tehniskās problēmas, kuras vajāja “Hummer” ekipāžu visu ralliju, beidzot lika izstāties 2011.gada uzvarētājam. Savukārt Gordons pabeidza dienu ar uzvaru ātrumposmā un samazināja Petransela pārsvaru kopvērtējumā līdz 6 minūtēm.

Tostarp arī Oscar ekipāžai 9.posmā nācās saskarties ar tehniskām problēmām un tas uzreiz atspoguļojās rezultātos. Kā ziņo Kaspars Dambis, tad vakar ekipāža bija spiesta vairākkārt apstāties, lai uzlādētu baterijas, jo 42 grādu karstumā pārkarsis ģenerators – radiatros pilns ar smiltīm. Tāpat nācās apstāties, lai iztīrītu gaisa filtrus, kuros arī iekļuva smiltis, bet vēl pirms tam bija jānomaina divas pārdurtas riepas. Galarezultātā Oscar pirmspēdējā kontrolpunktā zaudēja līderiem jau 5 stundas un pagaidām galējos rezultātos neparādās.

9.posma video apskats:

1 KOMENTĀRS