Pēc atpūtas dienas aizvadīts arī garākais ātrumposms Čīlē – 477km.

Moto klasē šoreiz neveiksme piemeklēja Sirulu Desprē, kurš kā video redzams, piedzīvoja īstu cīņu ar dubļiem un zaudēja ap 15 minūtēm. To veiksmīgi izmantoja viņa KTM komandas biedrs Marks Koma un izvirzījās vadībā kopvērtējumā. Trešais kopvērtējumā ir “Yamaha” braucējs Elders Rodrigess.

Auto klasē atkal tehniskas ķibeles ar riepām “Hummer” pārstāvim Naseram Al-Atijam. Tikmēr viņa komandas biedrs Robijs Gordons lieliski uzsāka posmu un tikai pēdējos kilometros zaudēja vadību Nani Romam. Tostarp kopvērtējuma līderis Stefans Petransels no “Mini” ātrumposmu aizvadīja ļoti piesardzīgi, lai nosargātu savu pārsvaru kopvērtējumā. Francūzis finišēja 4.vietā, tomēr joprojām ir kopvērtējuma līderis – 7 minūtes priekšā Robijam Gordonam.

Ļoti grūti ātrumposmu pievārēja arī abas “Oscar” ekipāžas. Saukāns ar Dambi ieņēma 73.vietu un nepilnas 3 stundas zaudēja Nani Romam. Kā tviterī raksta Kaspars Dambis, tad finišu smagajā posmā sasniedza visas ekipāžas: “Šodien bija ļoti ātrs posms pa akmeņu tuksnesi, kuram vijas cauri mazāk akmeņainas rises, ceļš. eO ir monstrs.”