Oficiāli Formulā 1 šobrīd ir brīva viena pilota vieta – HRT komandā, tomēr aizvien parādās ziņas, ka Jarno Trulli vieta “Caterham” nav droša un viņu no tās varētu izstumt Vitālijs Petrovs.

“F1LV

Bruno Sennas nolīgšana “Williams” vienībā gandrīz pilnībā iznīcināja intrigu pilotu tirgū pirms 2012.gada sezonas. Tagad maksātspējīgie piloti var mēģināt piedalīties izsolē uz pilota vietu HRT komandā, kur šobrīd izsoles līderis esot ex-GP2 braucējs Giedo van der Garde ar 6 mijoniem Eiro.

Tikmēr nenorimst runas arī par iespējamām Jarno Trulli karjeras beigām un pāriešanu “Caterham” konsultanta/rezervista amatā. Vēl pērnā gada septembrī Trulli pagarināja savu līgumu uz vienu gadu ar Tonija Fernandesa komandu un tagad itālietis ar drosmīgu seju atsaucas uz šo līgumu. Tomēr līgumi F1 ir ‘pupu mizas’ – Trulli var pajautāt Petrovam vai Liuci (divas reizes) kā Formuā 1 izturās pret pilotu līgumiem.

“Es neko nezinu par baumām un komanda man neko nav teikusi,” paziņoja 37 gadus vecais Jarno Trulli intervijā “Gazetta dello Sport”. “Pirmdien man jādodas uz komandas fabriku, lai piemērītu sēdekli un viss ir normāli. Presē raksta, ka es došos uz NASCAR vai Lemānu, bet es domāju tikai un vienīgi par F1.”

Interesanti, ka tieši Vitālijs Petrovs, kuru atlaida no “Lotus” vienības, ir tas, kurš šobrīd kustina Trulli krēslu “Caterham” komandā. Šeit kārtējo reizi lielu lomu var noslēpēt nauda – kamēr Trulli tiešā veidā sponsorus komandā neienes, Petrovs var piesaistīt pievilcīgu summu no Krievijas sponsoriem un turklāt uz gaidāmo Krievijas GP posmu Petrovs kļūs par vēl vērtīgāku ‘preci’ Formulā 1.

1 KOMENTĀRS

  1. Kaut kā Petrovam švaki ar mārketingu Krievijas oligarhu vidē. Ja viss būtu bumbās, tad nekāda runa par Trulli krēsla kustināšanu neietu – krēsls vienkārši tiktu izsists no apakšas un makaronu ēdājs būtu uz grīdas… 😀 😀 😀