Keisijs Stouners, kura “Repsol Honda” komanda šodien Malaizijā prezentēja 2012.gada sezonas motociklu, uzskata, ka jaunajā sezonā sāncenši no “Yamaha” un “Ducati” komandām būs ievērojami konkurētspējīgāki nekā pērn.

Kulalumpurā Sepangas trasē, kur jau rīt sākas pirmie MotoGP pirmssezonas testi, tika prezentēts “Repsol Honda” jaunais modelis RCV 213V, ar kuru kompānijas cer turpināt uzvaru gājienu arī 1000cc dzinēju ērā. Tomēr 2011.gada čempions Keisijs Stouners ir pārliecināts, ka pēc apkaunojuma pērn Horhe Lorenco un Valentīno Rosi šogad būs ievērojami spēcīgāki.

“Mēs zinām, ka šogad sāncensība būs ļoti nopietna,” paziņoja austrālietis. “”Ducati” pieliek milzīgas pūles un “Yamaha” vienmēr ir līmenī, tāpēc cīņas būs ļoti aizraujošas. “Honda” ir cītīgi pastrādājusi ar jauno 1000cc motociklu un es nevaru vien sagaidīt atkal to izmēģināt trasē.”

Testi Malaizijas trasē sāksies jau otrdien. Jāpiebilst, ka Stounera komandas biedrs jaunajā sezonā atkal būs Dani Pedrosa, kamēr Andrea Doviciozo ir pametis “Repsol Honda”, lai pievienotos “Tech3 Yamaha”.