Latviešu motokrosa jaunais talants Pauls Jonass, kurš nesen noslēdza piecu gadu līgumu ar KTM rūpnīcas komandu, portālam NORDSPEED par gatavošanos jaunajai sezonai un uzstādītajiem mērķiem pastāstīja mazliet sīkāk.

15 gadus vecais motokrosists, kurš 2011. gadā kļuva par Junioru pasaules čempionu 85 cm3 klasē, kā arī triumfēja ADAC Vācijas Junioru kausa izcīņā, ir ticis pie līguma ar KTM. Līdz ar to rūpnīca viņu apgādās ar labākās specifikācijas motocikliem un šogad Jonasam ir jauni mērķi.

“F1LV

“Šī gada galvenie mērķi ir kļūt par Eiropas čempionu 125 cm3 klasē, pasaules čempionu 125cm3 klasē un cīnīties par pirmo trijnieku ADAC Vācijas čempionātā,” motoru sporta portālam NORDSPEED pavēstīja Pauls Jonass, kurš šobrīd jau gatavojas jaunajai sezonai. “Gatavojos kā to esmu darījis jau iepriekš – darīšu visu, cik labi vien spēju. Marta vidū došos uz “Red Bull” fiziskās sagatavotības testiem pārbaudīties kādā fiziskā formā esmu un saņemt ieteikumus pie kā piestrādāt turpmāk.”

Pēc trim gadiem Jonasam jau plānota debija MX2 pasaules čempionātā, bet jau tagad ir uzsākts ceļš uz pasaules virsotni.

“Līdz KTM rūpnīcas redzeslokam nonācu lielākoties pateicoties Kristeram Serģim,” atklāj Jonass. “Viņš veda sarunas ar KTM rūpnīcu un centās “izpiest” maksimālo atbalstu, kas arī izdevās.”

1 KOMENTĀRS