Leģendārās “Ferrari” komandas pilots Felipe Masa atklāti nosodījis pašlaik valdošo situāciju Formulā 1, kur vairums komandu spiestas pieņemt sastāvā tos pilotus, kas spējīgi visvairāk maksāt.

“Šobrīd ir tikai četras komandas, kas var atļauties strādāt ar pilotiem, kuri nenāk ar savu naudu,” brazīliešu interneta portālam “Totalrace” izteicies Masa. “Tā ir absurda situācija!”

Masa acīm redzot domā četras vadošās F1 komandas “Red Bull”, “McLaren”, “Ferrari” un “Mercedes”.

Viņš turpina: “Es nedomāju, ka tas nāk par labu Formulai 1 un īpaši jau jaunajiem autosportistiem. Pat tad, ja tev ir ļoti labi rezultāti zemāka līmeņa sacīkstēs, tev vienalga ir jāpaveicas ar naudas piesaistīšanu, lai iegūtu vietu kādā no F1 komandām. Un tā vairs nav nekāda Formula 1.”

2012. gadā Masa cīnīsies par palikšanu F1 čempionātā, jo “Ferrari” nepagarinās ar viņu līgumu, ja sezonas pirmajā daļā neizdosies uzrādīt pietiekami augstus rezultātus. Tādā gadījumā Masa būs spiests meklēt vietu kādā no tām komandām, kurās jau rindā stāv maksāt spējīgāki piloti. Naudas trūkuma dēļ savas vietas šogad jau pazaudējuši tādi nenoliedzami labi braucēji kā Niks Haidfels, Rubenss Barikello un Adrians Zutils.

1 KOMENTĀRS

 1. nu gan Felipeens atradis par ko sashutumu paust. 😀

  maxas piloti F1 ir bijushi vienmeer, kameer es sho sportaveidu atceros. veel vairaak- F1 pirmsaakumi mekleejami aristokraatu aprindaas kas speeleejaas ar aatraam mashiinaam.

  ja nav talanta un naudas, tad jaabrauc folkreisaa.

  manupraat situaacija peedeejos gados ir krietni uzlabojusies. maxas piloti ir daudz aatraaki nekaa agraak. atceros bij’taads Pedro Dinis. brauca kaa autobusa shoferis nevis saciikshu pilots. muusdienu maxaataaji Peress, Maldonaado vai tas pats Petrovs ir daudz labaaki.

 2. Un atkal runā Masa…
  Protams, nav iespējams atcerēties, kā katrs Masas tipa neizteiksmīgs puišelis ienāk 1. formulā, tomēr šaubos, ka savā laikā Sauber viņu paņēma pliku un nabagu + vēl aldziņu maksāja 🙂
  Nu, bet Fiļipkas nonākšana Ferrari noteikti ptetendē uz desmitgades lielākās ‘haļavas’ titulu… 😀