Turpinot iepazīstināt lasītājus ar sportistu plāniem šosezon, motoru sporta portāls NORDSPEED sazinājās ar vienu no kolorītākajiem Latvijas autobraucējiem – Ivo Ķilpi.

Atgādinām, ka pagājušajā sezonā šis pilots izcīnīja piekto vietu Latvijas čempionātā 2WD ieskaitē, uzvarot vienā no posmiem un vienā sacīkstē izcīnot otro vietu, kamēr pārējās piedzīvoja izstāšanās.

Šogad Ķilpis plāno startēt Latvijā un Igaunijā.

“Šogad plānojam startēt Latvijas rallija čempionātā, Latvijas kausa ieskaitē un arī, ja sanāks laiks, Igaunijas čempionātā,” intervijā NORDSPEED saka Ivo. “Šosezon startēsim ar to pašu “Toyota Corolla”, ar ko braucām pajājušajā sezonā. Mašīna jau ir gan nokrāsota, gan saskrūvēta. Par to, vai viss ar tehniku kārtībā, redzēsim sacīkstēs.”

Par iespējamajiem konkurentiem Ķilpis pagaidām nesatraucas: “Kad startēsim sacensībās, tad arī redzēsim savus galvenos konkurentus. Pašlaik vēl ir par agru spriest.”

Iespējams, tas tādēļ, ka šogad vienas ass piedziņas klase ir sadalīta R2 un Latvijas kausa ieskaitē.

“Protams, man kā pensionāram var liegt iespēju cīnīties par Latvijas rallija čempiona titulu, jaunajiem jau svarīgāk iegūtu tos titulus… Man tagad jāstartē kaut kādā nevienam nevajadzīgā kausa izcīņā,” savu neapmierinātību pauž sportists, piebilstot, ka klases sadalīšana, iespējams, notikusi kādas noteiktas puses interesēs.

Dodoties uz ralliju “Sarma”, kas Ķilpim būs pirmās sacensības šogad, sportists, pieminot auksto laiku, novēl saviem līdzjutējiem izturību un veselību!