“Lotus” vienības vadītājs Eriks Buljē ir noliedzis izskanējušos apgalvojumus, ka Kimi Raikonens kļuvis par vienu no komandas līdzīpašniekiem.

Nesen F1 aizkulisēs izskanējušas baumas, ka Raikonens par līguma parakstīšanu pretī saņēmis arī daļu no “Lotus” komandas akcijām.

“Viņš nav komandas līdzīpašnieks, tās ir pilnīgākās muļķības,” somu televīzijas kanālam MTV3 stāsta Buljē. “Raikonenam ir līgums ar mums kā pilotam uz diviem gadiem. Komanda pilnībā pieder kompānijai “Genii Capital”.”

Tāpat Buljē noliedzis paklīdušo informāciju, ka Raikonenam komandā būs garantēts pirmā pilota statuss: “Nekāda tamplīdzīga punkta mūsu parakstītajā līgumā nav.”

Tikmēr laikraksts “Turun Sanomat” un jau pieminētais TV kanāls MTV3 vēsta, ka Raikonens šogad atkal strādās kopā ar inženieri Marku Sleidu, ar kuru sadarbojās jau “McLaren” laikos. Iepriekš Sleids strādāja “Mercedes” komandā un bija Mihaela Šūmahera inženieris, bet kopā ar Raikonenu sadarbības tiks uzsākta pēdējos F1 pirmssezonas testos Barselonā.

Visbeidzot “La Gazzetta dello Sport” vēsta, ka “Renault” rūpnīca joprojām turpina būt sponsors “Lotus” komandai, kas par motoru piegādi līdz ar to var maksāt tikai 70% no to pilnās cenas.