Šodien, 11. februārī, rallijā “Sarma” tiek aizvadīti pirmie divi ātrumposmi, katrs pa divām reizēm. Lūk, ko par tiem saka vadpšie braucēji.

Māris Neikšāns: “Pirmais ātrumposms ļoti sarežģīts! Nezināju, ka Apē ir tik labi ceļi! Šis ātrumposms prasīs perfektu pilota un stūrmaņa sadarbību. Mēs, pārbaudot šī ātrumposma pierakstu, veicām vairākus labojumus, novienkāršojām stenogrammu, samazinot informācijas daudzumu. Otrais ātrumposms ir nedaudz vienkāršāks un ātrāks. Principā abos rallija pirmās dienas “dopos” ir gana daudz patiešām viltīgu vietu, centīsimies nobraukt pēc iespējas precīzāk. Domājam, ka arī nakts rezultātu neietekmēs un mūsu ātrums naktī neatšķirsies no ātruma dienas ātrumposmos.”

Jānis Feldmanis: “Pirmais ātrumposms ir tehniski sarežģītāks un tāpēc patika labāk, interesanta trases konfigurācija,  it īpaši ātrumposma vidusdaļā. Otrajā dopā ātrums viennozīmīgi būs lielāks.”

Aivis Egle: “Laika iesildīties sestdien nebūs, jo rallijs sākas uzreiz ar patiešām sarežģītu  ātrumposmu. Varbūt būtu bijis labāk, ja ātrumposmi pirmajā dienā būtu jābrauc apgrieztā kārtībā, jo otrais “dops” ir vieglāks. Būs interesanti!”

Jānis Dūcis: “Abi ātrumposmi lieliski, tramplīni, līkumi, viss, kā nākas! Būs jāuzmanās no kupenām trases malās, kas patiesībā ir daudz plānākas, nekā izskatās. Pozitīvi ir tas, ka jaunajos ātrumposmos spēles noteikumi visiem ir vienādi, jo tos neviens nav braucis iepriekš.”

Staņislavs Travņikovs: “Man ļoti patīk Baltijas ralliji, jo te organizatori vienmēr cenšas izdomāt ko jaunu, atrast iepriekš nebrauktus ceļus. Un  “Sarmā” šogad tas viņiem ir izdevies izcili! Nevienam nepazīstamie pirmās dienas ātrumposmi, it īpaši pirmais, ir patiešām interesanti. Otrajā ātrumposmā būs pavisam citi ātrumi un līdz ar to arī katra pieļautā kļūda maksās daudz dārgāk. Ar nepacietību gaidu rallija startu un vienīgais, kas mani uztrauc – ja būs liels sals,  auksts, redzamību ātrumposmā apgrūtinās sniega putekļi.”

Citāti no portāla “4rati.lv”