Māris Neikšāns šobrīd ieņem otro vietu rallijā “Sarma”, bet Andis Neikšāns, šoreiz iejūtoties stūrmaņa lomā, kopā ar pilotu Artjomu Nazarovu no Krievijas atrodas 15. vietā absolūti. Jūsu uzmanībai abu brāļu komentāri par LRČ otrā posma pirmo dienu.

Māris Neikšāns: “Pirmajā ātrumposmā salocījām priekšējā riteņa piekari, kā rezultātā izmainījās ģeometrija, un vairs nebija pilnas pārliecības par automašīnu. Tomēr pirmos divus ātrumposmus nobraucām tīri labi. Otrajā sekcijā tumsā vairs neizdevās kāpināt ātrumu, tāpēc mazliet piekāpāmies igauņiem.”

Viņa stūrmanis Ringolds Bērziņš: “Pēdējos divus dienas ātrumposmus mēģinājām izbraukt ātrāk, tomēr gadījās divi bīstami momenti, kad spēcīgi atspiedāmies ar automašīnas sāniem pret sniega valni, tomēr bet palikām uz ceļa. Ar šīsdienas rezultātu esam apmierināti.”

Andis Neikšāns: “Visvairāk biju sabijies par PS-1, jo to bija sarežģīti pierakstīt. Tomēr nobraucām pārsteidzoši labi, un otrajā reizē pa tumsu mazliet atslābināju uzmanību. Momentā parādījās pāris kļūdas! PS-2 par ātru iebraucām līkumā, mašīnas aizmugure atsitās pret valni, tad parāvās gaisā priekšējie riteņi, un mēs ielidojām sniegotā pļavā. Tomēr tikām atpakaļ uz ceļa, un rīt turpināsim sacīkstes ar krietni lielāku pārliecību!”

Šodien sacensībās norisināsies atlikušie seši ātrumposmi un Neikšāns/Bērziņš pašlaik ir Latvijas lielākā cerība uz uzvaru, jo no līderiem igauņiem atpaliek tikai 0.2 sekundes.