HRT komanda šodien ir paziņojusi, ka 23 gadus jaunais spānis Dani Kloss šajā sezonā būs vienības testu un rezerves pilots.

Dani Kloss, kurš 2011.gada sezonu aizvadīja GP2 čempionātā un ierindojās 9.vietā kopvērtējumā, brauks līdzi komandai uz visām Grand Prix sacīkstēm un atsevišķos posmos piedalīsies piektdienu treniņos.

Nevar aizmirts, ka Kloss HRT sastāvā piedalījās arī jauno braucēju testos pagājušā gada novembrī Abu Dabī, kur par sevi atstāja labu iespaidu.

“Tas ir plats solis manā karjerā uz augšu,” atzina pats Kloss, kura līdz šim augstākais sasniegums ir 4.vieta kopvērtējumā GP2 2010.gada čempionātā (Racing Engineering sastāvā). “Esmu par to sapņojis visu mūžu un beidzot mani sapņi sāk piepildīties. Esmu sajūsmināts par to kā HRT komanda strādā – tā ir paveikusi daudz darba ļoti īsā laika periodā un lielas izmaiņas notikušas kopš es pēdējo reizi viesojos komandā pagājušā gada novembrī.”

Jāatgādina, ka HRT pamatsastāvā startēs pieredzējušais spānis Pedro de la Rosa un naudīgais indietis ar “Tata Motors” atbalstu Narains Kartikejans. Tostarp komanda Luisa Peresa Salas vadībā gatavo jaunu bāzi Madrides apkārtē un šajā nedēļā centīsies ar otro reizi izturēt visus 17 FIA tirecienizturības testus jaunai šasijai.