“Ferrari” prezidents Luka di Montecemolo cer, ka prognozes par to, ka itāļu komanda nespēs cīnīties par pjedestāliem sezonas sākumā izrādīsies nepatiesas.

Komandas tehniskais direktors Pets Frajs pēc sarežģītajiem ziemas testiem ir izteicies, ka Maranello komanda nav gatava, lai cīnītos par augstākajām vietām jau sezonas pirmajās sacensībās. Faktiski šādu pārliecību pauda arī komandas zvaigzne Fernado Alonso, vēsta britu autosporta žurnāls “Autosport”.

Lai sezona nesāktos tik drūmi Frajs sevi izlaboja, sakot, ka viņš vienmēr uz lietām skatās ļoti pesimistiski. Tādā veidā tomēr viešot cerības uz labākiem panākumiem.

Tikmēr di Montecemolo cer, ja prognozes tomēr ir izrādījušās pareizas, tad tas tiks labots ļoti ātri: “Es ceru, ka šīs prognozes ir nepareizas. Tomēr ja tā būs, es vēlētos uzzināt cik sekundes mums ir jāatgūst!”

“Ferrari” prezidents zina, ka komanda pati neizprot kurā vietā viņi atrodas pirms sezonas sākuma, tomēr viņš ir satraukts, ka būs nepieciešams laiks, lai realizētu mašīnas potenciālu: “Mēs runājām ar Fernado Alonso, viņš man teica, ka mašīnā ir daudz pozitīvo momentu, tomēr, lai tos izmantotu mums nepieciešams laiks. Šo formulu ir jāizpēta un jāiemēģina, un tikai Melburnā mēs zināsim, kur mēs atrodamies,” nobeigumā saka di Montecemolo.

1 KOMENTĀRS

  1. nu man gan liekas ka viņi diezgan dikti dramatizē situāciju. testu laiki nemaz nebija sliktāki par RedBull, liekas ka grūtākais viņiem saprast kuras riepas kurā brīdī pie kādām benzīna devām dod stabilitāti apļa laikos ilgākā braucienā. piloti taču nevaimanā ka f2012 ir pilnīgs disaster