Kādu brīdi neesam dzirdējuši labas ziņas no Roberta Kubicas nometnes un  pēdējie Haimes Algersuari apgalvojumi galīgi neuzlabos garstāvokli tiem, kas cer uz poļu pilota atgriešanos.

Lai gan no Kubicas draugiem un ārstiem ik pa brīdim dzirdēti daudzsološi apgalvojumi par to, ka polis varētu drīz atkal sēsties sacīkšu mašīnā, šajā jomā nekas nav gājis uz priekšu un konkrēti atgriešanās datumi joprojām nav nosaukti. Tāpēc rodas nepatīkama sajūta, ka tiekam baroti ar pozitīvu informāciju, lai neaizmirstu un nenorakstītu Kubicu. Visvairāk jau tas vajadzīgs F1 komandu vadītāju ausīm, lai viņi neizsvītrotu bijušo “Renault” pilotu no sava piezīmju blociņa.

Tikmēr Haime Algersuari, kurš savu pilota vietu ir nomainījis ar komentētāja mikrafonu, jo jaunajā sezonā būs “BBC Radio 5 Live” eksperts, paziņojis, ka Kubicas situācija izskatās ļoti bēdīga.

“Es domāju, ka Roberts bija fantastisks pilots – ātrs un vispusīgs,” paziņoja spānis. “Ja viņš startētu kādā no vadošajām komandām, tad nenoliedzami kļūtu par pasaules čempionu. Tomēr šobrīd manā rīcībā esošā informācija nav iepriecinoša. Viņš nevar padzerties, izmantojot savainoto roku: viņš nevar pacelt glāzi ar ūdeni un padzerties. Tas neiskatās labi – viņa trauma ir nopietnāka nekā bija domāts. Protams, arī es vēlētos viņu redzēt atpakaļ Formulā 1.”

Kubicas liktenīgā avārija notika 2011.gada 7.februārī – tātad aizritējis vairāk kā gads un nav nekādas ziņas par iespējamo poļu pilota atgriešanos, tāpēc situācija diemžēl tiešām neizskatās cerīga.

1 KOMENTĀRS

  1. Protams, cilvēciski žēl Robertu, taču Algersuari beidzot nosaucis lietas īstajos vārdos.
    Un, tā tas ir – mūsdienās uz vietām F1 stāv garāka rinda, nekā Andropova laikā pēc šņabja. Ja neesi fiziski un psiholoģiski gatavs par visiem 100%, tad esi brīvs. Es jau agrāk teicu – nav vairs tie laiki, kad pilots ar kustību traucējumiem varēja sasist visādus jaunuļus tikai tāpēc, ka viņam “bija akna”, bet puišeļiem nebija…