“Sauber” komandas īpašnieks Peters Zaubers uzskata, ka viņa komandas mērķis, uzlabot savu pozīciju 2012. gada čempionātā, ir sasniedzams, vēsta žurnāls “Autosport”.

“Ziemas testi atstāja iespaidu, ka šī gada sacensības būs ciešākas nekā jebkad agrāk,” Zaubers pozitīvi komentē testu rezultātus, kad ātrākos testu apļalaikus uzrādīja pārsvarā pagājušā gada vidusmēra komandas. Vidusmēra komandas ir samazinājušas atstarpi starp līdervienībām uzskata “Sauber” komandas boss, tādā veidā liekot noprast, ka arī viņas iesaistīsies cīņā par uzvarām.

“Esmu patiešam priecīgs par progresu ko uzrādīja komanda testu laikā. Domāju, ka esam lieliski sagatavojušies jaunajai sezonai. Mums noteikti ir jābūt labi sagatavotiem, jo paši sev esam uzstādījuši pietiekami augstus mērķus 2012. gada sezonā,” komandas ambiciozos plānus atklāj Peters Zaubers.

Viņš turpina: “Mēs vēlamies iegūt punktus regulāri un krietni uzlabot savu pozīciju konstruktoru kausā.”

Komandas pilots Kamui Kobajaši, kurš šajos ziemas testos uzrādīja lieliskus apļalaikus, par šiem rezultātiem saka: “Mums bija daudzsološi pirmsezonas testi ar jauno “Sauber C31″. Mašīna kalpoja lieliski. Tas viss kopā ar pieredzi, ko es ieguvu pagājušajā gadā, mani padara krietni labāku.”

Viņš turpina par saviem uzstādītajiem sezonas mērķiem un pagājušajām sezonām “Sauber” komandas sastāvā: “Mans galvenais mērķis šosezon ir būt krietni konkurētspējīgakam. 2010. gadā mums bija sarežģīta sezonas pirmā daļa un atgūties mēs varējām tikai otrajā sezonas pusē. 2011. gadā viss notika otrādi, mums bija lielisks sezonas starts, bet sezonas nobeigums vienkārši drausmīgs.”

1 KOMENTĀRS