Visu 2012.gada sezona pilotu ķiveres – iemācies atpazīt!

Jauno sezonu Austrālijā sāks 24 piloti no 12 komandām – piedāvāju Jūsu uzmanībai visas šo pilotu ķiveres, kuras vajadzētu iemācīties atpazīt, lai atvieglotu sev skatīšanās procesu. No jauna jāiegaumē visu debitantu (vai gandrīz debitantu) ķiveres krāsojumi: Romēns Grožāns, Šarls Piks, Daniels Rikjado, Žans Ēriks Verņs ieness jaunu krāsainību.

Tostarp vairākiem pilotiem ir mainīts krāsojums pirms jaunās sezonas. Kimi Raikonenam ir modernizējis krāsojums pirms viņa atgriešanās F1. Rosbergam un Peresam ķiverē krietni vairāk dominē spilgti dzeltenā krāsa, kamēr Hilkenbergs spiež uz oranžo. Skots Pols di Resta, kuram ir itāliešu saknes, noņēmis no ķiveres nelielo Itālijas karodziņu, kas tur atradās pērn. Bruno Sennas ķivere ievērojami atgādina viņa tēvoča Airtona ķiveri, vienīgi pirms jaunās sezonas uz tās parādījies arī “Santander” sarkanais logotips.

Jāatzīst, ka visai līdzīgs krāsojums ir abiem “Toro Rosso” komandas biedriem, vienīgi Danielam Rikjardo vairāk dominē zilā krāsa, kamēr Žans Ēriks Verņs izvēlējies sudraboto.

Vadošo pilotu ķiveres krāsojumi ievērojami nav mainījušies. Iespējams Fetels turpinās savu tradīciju pielāgojot krāsojumu uz katru posmu. Arī Hamiltonam iespējams ir kaut kas tāds padomā, jo Austrālijā uz viņa ķiveres aizmugurējās daļas parādījies ķengurs, kurš jau pēc nedēļas posmā Malaizijā tur būs lieks.

1 KOMENTĀRS

  1. Kāda gan jēga mūsdienās mēģināt atcerēties ķiveres krāsojumus? Lieka smadzeņu piesārņošana 😀 Paskatieties uz šo tagadējo dizainu – reti kuram ir kaut cik loģisks krāsojums. Vairāk vai mazāk vērojams krāsu sprādziens, kas turklāt vēl katru gadu tiek spēcīgi mainīts un “uzlabots”. Un, protams, arī sponsoru diktāts dara savu.
    Kādreiz piloti visu karjeru nobrauca ar vienu specifisku ķiveres krāsojumu – tā bija kā firmas zīme, kas gāja kopā ar viņiem F3, F3000, F1 utt. Bet tagad – cik bezpersoniski ir piloti, tik bezpersoniska ir viņu atribūtika…

  2. Alonso, Batons, Šumahers un Hamiltons kaut cik mēģina turēties pie viena dizaina, bet pārējie tik krāso.
    Bruno ļoti drošs solis kopēt no tēvoča krāsojumu.
    A Fetels kā tāds mazs bērns, katru dienu jauns flomasteru komplekts. Drusku nenopietni.